[ smrki @ 05.02.2010. 19:43 ] @
Pozdrav. Interesuje me koje bi bile najjeftinije skole koje rade MCSA kurseve. U nacelu ja se pripremam sam, i preferiram takav nacin ucenje i pripremanja medjutim iz nekih licnih razloga me interesuje koja bi bila najniza cena sa kojima neko u Srbiji moze da zavrsi obuku za ovaj sertifikat.
[ Branko Santo @ 05.02.2010. 22:28 ] @
Uopste nemoj da se vodis cenom u skoli to ti je jako lose ravnanje. Isto tako nemoj da mislis da skupe skole imaju kvalitetnije predavace. Program je isti i on je propisan od strane Microsofta, a glavni kriterijum treba da ti bude predavac. Licna preporuka nekog ko je bio kod odredjenog predavaca ti je najbolja stvar.
[ smrki @ 05.02.2010. 23:33 ] @
Da, hvala ti na savetu ali pitao sam nesto drugo.
Pozdrav!
[ Miroslav Jeftić @ 06.02.2010. 00:17 ] @
Onda jedino telefon u ruke pa da vrtiš brojeve (od svake škole koja nudi kurs), nema druge.
[ smrki @ 06.02.2010. 09:47 ] @
Hvala i tebi na savetu, ali mislim, sigurno je neko vec imao slicno pitanje, pa rekoh da ustedim sebi trud i da odmah saznam sta mi treba. To mi dodje nesto kao sustina informatickih tehnologija. Skracivanje potrage za informacijama i izbegavanje ponovnog izmisljanja tople vode.
Ako razumete sta hocu da kazem.
[ Branko Santo @ 06.02.2010. 09:54 ] @
Nisi dao pune informacije, gde zelis da ides na kurs?

U BG CET i CPU su cini mi se imali najbolji odnos cena/kvalitet i MCSA je bio tipa 800-900e mada to su informacije koje bajate stoje u glavi vise od godinu dana. Imas sajtove pa proveri.
[ smrki @ 06.02.2010. 10:50 ] @
Video sam da ima na nekim mestima za 600 evra. U ovom slucaju me interesuje samo cena, ne kvalitet. Jos jedno hipoteticko pitanje. Kad se zavrsi taj kurs (obuka) da li se dobija neko uverenje o zavrsenom kursu, (ne mislim na sam MCSA sertifikat ) ?
Sve ovo mi treba samo zbog papirologije, ne zbog kvalitetnog predavanja koje naravno ima svoje prednosti.
Ja sam u Somboru, tako da me interesuju lokacije blize meni (Subotica, Novi Sad)

[Ovu poruku je menjao smrki dana 06.02.2010. u 13:07 GMT+1]
[ Miroslav Jeftić @ 06.02.2010. 13:20 ] @
Dobiješ papir o odslušanom kursu, mada teško da taj papir ima neku važnost/težinu. Ali može da se urami i okači na zid ako treba.
[ smrki @ 06.02.2010. 13:28 ] @
Eee, al papiri imaju cudnu moc. Pogotovu u Srbiji.

[ yellow pinky @ 06.02.2010. 14:55 ] @
Citat:
smrki: Kad se zavrsi taj kurs (obuka) da li se dobija neko uverenje o zavrsenom kursu, (ne mislim na sam MCSA sertifikat ) ?


Dobijaš zahvalnicu :)

Mala šala ofc ... Kao što ti je Miroslav Jeftić rekao dobija se papir o odslušanom kursu ali ne vidim uopste bilo kakvu težinu tog papirica.
[ smrki @ 06.02.2010. 15:50 ] @
Kako izgleda taj papiric? Papiric od mikrosofta ili skole? Moze slika ako imate taj papiric? Da li lici na neku diplomu?
[ Branko Santo @ 06.02.2010. 16:44 ] @
Lici i te kako na diplomu. To ti je Microsoft diploma o odslusanom kursu.

U Subotici ne znam da li iko drzi u NS imas Smart ali cepaju sa cenama, mada moze i da se dogovori :D
[ Miroslav Jeftić @ 06.02.2010. 20:20 ] @
Citat:
smrki: Kako izgleda taj papiric? Papiric od mikrosofta ili skole? Moze slika ako imate taj papiric? Da li lici na neku diplomu?


Da, liči na diplomu, piše koji si kurs odslušao, Microsoft-blabla, pečat škole itd. Nego u čemu je fora? Jel' to hoćeš da papir o odslušanom kursu poturiš kao sertifikat?
[ Branko Santo @ 06.02.2010. 22:43 ] @
Ne bi bio prvi, cak znam da je neko pokazao u firmi i da su mu priznali (velika drzavna firma) :)