[ zaricmica @ 06.02.2010. 15:01 ] @
Hteo bih da otkljucam digi. Dosta sam im placao :))) a i tanki su im programi:))) pa mi doslo da vidim da li moze da se otkljuca. E sad, ja o tome nemam pojma. Pa sam dosao ovde da vas pitam sta mi treba od hardvera, softvera i slicno. Unapred sam zahvalan :))
[ nenad76 @ 06.02.2010. 15:20 ] @
Moras prvo kazati sta imas od opreme,a ako si mislio da gledas preko njihovog risivera to nece moci
[ zaricmica @ 06.02.2010. 18:55 ] @
Pa, da. Preko njihovog :))) nemam blage veze sta imam od opreme. Cini mi se da je humax risiver. Na njemu pise samo DIGI. Ne pise koje je marke.
[ juann @ 06.02.2010. 19:55 ] @
Ništa od toga neće ti pomoći, nego ti druže nađi neki risiver koji podržava DVB titlove i koji može da se patchuje, izdvoji oko 30€, i lepo uživaj a to smeće od humaxa stavi na tavan.
[ EvilMax @ 20.03.2010. 18:39 ] @
Jel to znachi da ne postoje ama bas nikakve sanse da se na tom uredjaju otkljuca nesto? Ja imam od alata Cas Interface 3 PLUS, al se ubih ziv i ne mogu da nadjem nikoga ko bi mi malo pojasnio rad sa uredjajem, to jest prepravku "smart" kartica u cilju otkljucavanja kanala...U uputstvu ne pise nista o tome, stigli su samo do "Odaberite fajlove koje želite da iskoristite za programiranje (Duolabs neće biti odgovoran za štetu prouzrokovanu korištenim fajlovima)." al najgore od svega mi je to sto ne znam kakve to fajlove da koristim?! Nailazio sam na raznorazne sajtove sa kojekakvim heksadecimalnim nizovima al ne znam i dalje sta sa time da radim! Vec sam naucio i sastavne delove skoro svih vrsta "smart" kartica ali ne mogu da stvorim sliku funkcionalnosti ovog chuda....Molim pomagajte!!!
[ morpheusxxx @ 22.03.2010. 03:29 ] @
Citat:
EvilMax: Jel to znachi da ne postoje ama bas nikakve sanse da se na tom uredjaju otkljuca nesto?


Ne postoje !!!
[ mirel @ 22.03.2010. 17:16 ] @
A nemoj ni kupovati neki koji moze da se otkljuca jer ces baciti pare.Digi prelazi u napredniji sistem pa sto je sada moguce da se otkljuca za 2-3 mjeseca vise nece biti moguce i onda ostaje ti kanta od resivera.A ako vec hoces da se igras kupi kineza db500s jer sa njime mozes momentalno da otkljucas navedene kanale a db500s ti ostaje kao dobar resiver sa kojim se moze jako puno.
[ Ubleha @ 22.03.2010. 22:49 ] @
I samo nam reci @mirel kako ce to momentalno otkljucati Digi na DM500S kad predje u nagra3, osim da ne koristi CS tj. da ne placa(to moze i kupovinom legalne kartice)?
[ EvilMax @ 23.03.2010. 02:40 ] @
Aj sad jedno jos teze pitanje....Da li je neko od vas ovde iz Panceva? Moram ja sa nekim ozbiljno da popricam o ovom mom uredjaju i njegovim mogucnostima, kako bih prosirio spektar svojih mogucnosti...:-)! Posto izgleda da ljudi dobro cuvaju tesko stecena znanja o ovome....Ako neko ima volje da malo pojasni kako to sve funkcionise, nigde bre nisam useo da nadjem neka normalna objasnjenja za rad sa tim smart karticama, kodovima i vrstama zastite kako kod DIGI-ja tako i kod ostalih kanala.....Hvala puno unapred!
[ mirel @ 23.03.2010. 16:51 ] @
Citat:
Ubleha: I samo nam reci @mirel kako ce to momentalno otkljucati Digi na DM500S kad predje u nagra3, osim da ne koristi CS tj. da ne placa(to moze i kupovinom legalne kartice)?


Ocigledno mi ne koristimo istu gramatiku pa se ne razumijemo bas najbolje.Cini mi se da je momentalno prezent a za dva tri mjeseca je futur.
[ zaricmica @ 29.03.2010. 20:49 ] @
Pa, ljudi jel znaci da mi je beskorisno da kupim otkljucani risiver, jer za 2 meseca vise nece moci da se otkljuca??
[ juann @ 29.03.2010. 22:50 ] @
Pa sad, prijateljski govoreći, najbolje je ti je da kupiš DMM500s (kinez), on ti je oko 80€, i sa njime lepo gledaš digi dok traje, a posle ga možeš koristiti u još bolje svrhe jer ima mogućnost kačenja na net!
[ zaricmica @ 30.03.2010. 11:24 ] @
Odlicno. A sta ja mogu da uradim sa tim kacenjem na net??
[ juann @ 30.03.2010. 21:30 ] @
E pa onda možeš na drimu gledati gotovo sve ...za malo više informacija upotrebi google-key word " card sharing"
[ fr.wgrg @ 04.04.2010. 14:53 ] @
Koji risiver mi treba za kacenje na net, i jel na netu imaju ti besplatni card sharning ii kakogod, barem neki osnovni programi. Video sam negde imaju svi sat programi (oko 3000 valjda) risiver se kaci na net i kosta 20e mesecno. Ali meni treba max 30 programa. (10 nasih domaci i ovi svejedno.. nacionalna geogr, HBO ako moze). Ili makar samo nasi, dosta mi je jeb*ne antene i smetnji.
[ veljko_svrljig @ 04.04.2010. 21:20 ] @
mozes gledati i za 10e sve, javi se na pm da ti dam msn od coveka
[ Ubleha @ 04.04.2010. 22:18 ] @
Citat:
mirel: Ocigledno mi ne koristimo istu gramatiku pa se ne razumijemo bas najbolje.Cini mi se da je momentalno prezent a za dva tri mjeseca je futur.

Pa momentalno moze otkljucati i na resiveru od 30EUR a sve zajedno ce za par mjeseci biti jedan veliki PERFEKT
[ easyyu @ 04.04.2010. 23:16 ] @
Nemoj placati za CS!!!
Mozes naci i dzabe..imas forume sa kojima se mozes menjati i gledati bez problema iako nemas lokalnu karticu!!!
[ mirel @ 05.04.2010. 05:22 ] @
Citat:
easyyu: Nemoj placati za CS!!!
Mozes naci i dzabe..imas forume sa kojima se mozes menjati i gledati bez problema iako nemas lokalnu karticu!!!

Menjati ili dzabe, sta od toga?De ako moze koji su to forumi i kako doci konkretno ako vec tvrdis, i ja bih i komsija bi...mislim dzabe.Molim te za precizan odgovor.Hvala unapred.
[ fr.wgrg @ 05.04.2010. 16:39 ] @
E to... i ja bih..
Meni dosta da imam 20 programa.
A stacu to menjati, kodove?
[ Oroku @ 05.04.2010. 18:27 ] @
Sta cemo gledati kad ode Digi? Mislim, morace jednom i taj dan da dodje.
Pominje se CS, ali to nista bez dobrog neta i placanja, sta ce ljudi bez brzeg interneta, npr. zive na selu? I dalje se nadam da ce neko da provali nagru3, ali to su izgleda pusti snovi, tu nema leba.
[ yhaker @ 05.04.2010. 18:35 ] @
Nema leba bez para.
Ko bi gledao Digi preko cs-a kad ima Total?
[ Oroku @ 05.04.2010. 19:14 ] @
Pa preko cs-a sigurno ne bi, ali se ja pitam sta da rade ljudi bez interneta. Ja prodajem moju satelitsku kolegi, sa ss2 karticom, pa mi malo glupo ako ode digi , sta ce onda covek da gleda? A neta nema, samo dial-up.
[ yhaker @ 05.04.2010. 19:24 ] @
FTA kanale.
[ subotind @ 05.04.2010. 19:27 ] @
Ma radi cs i preko dial-up-a [provereno-hadu plugin] , ali ko ce placati taj telefonski racun?
[ yhaker @ 05.04.2010. 19:31 ] @
Ima li neki free cs sa par kanala?
[ nenad76 @ 05.04.2010. 20:42 ] @
Ima i toga ali su to uglavnom optereceni serveri pa secka sliku a i malo traje...
[ zaricmica @ 12.05.2010. 16:18 ] @
Sad su menjali kartice za digi. Ne znam sta im to znaci. Mozda su presli na nagra3. A mozda i ne :D
[ veljko_svrljig @ 12.05.2010. 20:11 ] @
digi tv vec duze vreme planira prelazak u nagra3 sistem kodiranja, ali to neznaci da ce oni odmah da isljuce odmah stari nagra2 sistem i ugasiti sve kanale, konkretno u srbiji sam cuo da to nece uraditi za jos neko vreme jer moze dodji do nekih komplikacija, kako sam citao..... dok su neki kanali iz digi tv paketa naprimer: digi film 1 i 2, kao i sport 2hu(manjarski) su presli na nagra3 i vise bisu dostupni preko kljuceva.... ostaje da se vidi, ne bi voleo to da se desi...pozzz
[ veljko_svrljig @ 13.05.2010. 19:26 ] @
izvinjavam se na duplom postu!

Digi TV isključio Mađarske sportske kanale iz Nagre 2



Samo nekolko nakon prelaska kanala Sport2 (Mađarska),na Nagru 3 platforma Digi TV isključila je sistem kodiranja nagravision 2 od danas ne radi ni Sport Klub Hu fr:12.517 H,SR:27500,Sport 1 fr:12.563 H,SR:27500,Digi Sport Hu fr:12.607 H,SR:27500 tako da više na Digiju ne radi ni jedan sportski kanal iz Mađarske

Citat:
info sa: kerman.hr