[ 1van @ 07.02.2010. 20:33 ] @
Pozdrav drugari,ovako zeleo bih da mi pomognete da izaberem pravo ime za moj sajt tj domen koji ce lepo zvucati http://www.domen.nesto ,
Na tom novom sajtu bi se nalazila zbirka svih igara, tj opisi igara,komentari,novosti iz sveta igara ...
Zeleo sam da mi bude domen gameplace.net ali taj domen je zauzet i ne mogu da ga registrujem.
Pomagajte,dajte mi vase predloge!
[ srpsko gradjevinarstvo @ 07.02.2010. 22:15 ] @
ako neko hoće da pomogne neka ti pošalje privatno.Ovde kruže i domejneri lopovi, koji Boga pokradoše.
[ view @ 07.02.2010. 22:34 ] @
gamepoint.rs - Slobodan
gameplanet.rs - Slobodan

sveoigricama.com - Slobodan
sveoigricama.info - Slobodan
sveoigricama.rs - Slobodan


Eto...nadam se da ti se bar jedan od ovih svidja,tesko ces naci dobar domen za igrice a da u nazivu sadrzi nesto o igricam,game,igre..... mozes i da nazoves game-xy.com...
[ view @ 07.02.2010. 22:55 ] @
game-x.net - slobodan

game-planeta.com -slobodan! mislim da je ovo ekstra domen
[ 1van @ 07.02.2010. 23:45 ] @
Hvala za trud,ali ako moze nesto sto krace. Pogledao sam sve kratke domene na engl. i nijedan nije dostupan,a ne pada mi nista na pamet vise,od toga sto sam gledao.
Aj ako ima jos neko neki predlog.
Opet, Hvala unapred!

(Domen ce biti sa nastavkom .com ili .net ...)
[ view @ 07.02.2010. 23:59 ] @
:-) jako tesko
Jedino ako si spreman da platis na aukcijama jedno 300$-1000$ mozda i vise
evo meni sada da padne na pamet domen sa 5-8 slaova na engl. da ima veze sa game i da stvarno lepo zvuci i naravno da je slobodan,sigurno ga ne bih ovde objavio nego bi ga kupio za 10$ i ponudio na aukciji....
[ srpsko gradjevinarstvo @ 08.02.2010. 01:12 ] @
ne traži ništa ispod 5-6 slova na .com. Potrošeno
[ 1van @ 09.02.2010. 01:34 ] @
Zna li jos neko neki predlog domen?
[ Stranger2 @ 19.02.2010. 11:31 ] @
Da lit i treba domen koji ima znacenje na srpskom ili engleskom?

Savet: smisli samo nesto sto moze da se uklopi u neki slogan tako da naziv domena i ceo slogan lepo zvuce. A onda moze biti lako za pamtiti i sa >info .net i tim redjim domenima. Osim toga vecina ljudi ce do sajta dci preko pretyrazivaca. Zbog toga je sam naziv i slogan verovatno bitniji nego sam domen.