[ ClocEr @ 08.01.2004. 01:19 ] @
Da li postoji neko u Srbiji, ili jos bolje u Beogradu ko moze da dekodira NEC e606, kupljen u Austriji, zakljucan na "3". Ako je neko zainteresovan da ga kupi, neka se javi na p.p. Prodajem ga povoljno.
[ ClocEr @ 08.01.2004. 17:57 ] @
Ne mogu da verujem da ne postoji niko ko bi ovo mogao da odradi? Ajde vi sto sve znate i hvalite se kako sve moze da se otkljuca? Placam 4000 dinara!
[ Dejan Matijevic @ 09.01.2004. 19:57 ] @
Citat:
ClocEr:
Ne mogu da verujem da ne postoji niko ko bi ovo mogao da odradi? Ajde vi sto sve znate i hvalite se kako sve moze da se otkljuca? Placam 4000 dinara!



Moze da se otkljuca ali nitko pametan niti nece da kupuje skupi softver za tu kantu koju ima mozda 5 % ljudi na Zemlji
[ ClocEr @ 09.01.2004. 22:29 ] @
Oprastam ti sto si rekao da je to kanta, zato sto si medju onih 95%.
Da si ikad radio sa njime, video bi sta je to. Osim toga, nisam pitao za komentare i utiske, nego sam pitao da li iko moze da ga dekodira. Znam da se u inostranstvu radi za 35€.
[ Yu-Cobra @ 28.01.2004. 21:35 ] @
Drugar, i ja ih imam 2 komada ali su zatovreni a ovde se krece po 50 € za otklucavanje!
Sve sto sam mogao do sada da saznam je da se treba samo zadnja strana otvoriti
i da treba dve tacke da se spoje (Zaletuju) i onda na ENTER i opet se odletuje i gotovo. telefon je odkljucan.
Kazu da sve to traje svega 2 minuta.
Samo koje te dve tacke treba da se spoje????...to je to.

Ali najverovatnije se moze isto preko koda otvoriti ili preko USBAko si saznao nesto vise ti kazi, ako ga vec nisi otvorio do sada.
[ legija @ 28.01.2004. 22:44 ] @
Ako je neko zainteresovan, soft mozete kupiti od mene za smijesnu cijenu.
[ Yu-Cobra @ 29.01.2004. 01:15 ] @
A gde se ti nalazis i koja je ta cena???
[ johnygitara @ 13.03.2004. 10:35 ] @
minace ovaj mobitel trazim vise od pola godine pa dali mi mozes reci gdje si ga kupio u austriji i po kojoj ceni
[ legija @ 13.03.2004. 21:56 ] @
Citat:
Yu-Cobra:
Drugar, i ja ih imam 2 komada ali su zatovreni a ovde se krece po 50 € za otklucavanje!
Sve sto sam mogao do sada da saznam je da se treba samo zadnja strana otvoriti
i da treba dve tacke da se spoje (Zaletuju) i onda na ENTER i opet se odletuje i gotovo. telefon je odkljucan.
Kazu da sve to traje svega 2 minuta.
Samo koje te dve tacke treba da se spoje????...to je to.

Ali najverovatnije se moze isto preko koda otvoriti ili preko USBAko si saznao nesto vise ti kazi, ako ga vec nisi otvorio do sada.

Mislio si na ovo ?