[ matrix.goran @ 10.02.2010. 12:49 ] @
Napravio sam ASP.NET aplikaciju koju pokrecem preko IIS-a.Program testiram na dva racunara(racunari nisu u mrezi).
Sve manje vise radi kako treba. Problem koji mi se javlja je sto se aplikacija ne ponasa isto na oba racunara tj. CrystalReport se na jednom racunaru pokrece i stampanje radi bez problema, a na drugom racunaru mi se javlja greska. Server Error in '/proj...' Application

Could not load file or assembly 'CrystalDecisions.Shared, Version=10.2.3600.0, Culture=neutral,PublicKeyToken=692fbea5521e1304' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified.


Moze li mi neko pomoci oko ovog problema?
[ torb-d-man @ 16.02.2010. 10:13 ] @
Nisam ni ja stručnjak za kristal, jesi li ga instalirao na oba računara?(pošto nisi posebno napomenuo)
[ matrix.goran @ 18.02.2010. 15:52 ] @
Hvala torb-d-man, ti si jedini koji mi je odgovorio :).Problem sam resio preko merdzovanih modula (marge moduls).Dakle, napravio sam setup mer.moduls u VS i isti instalirao na masini klienta.Takodje sam kopirao file-ove iz (C:\Program Files\Common Files\Business Objects\2.7\Managed) u Bin direktorijum i to radi :).Hvala jos jednom.Pozzzz