[ DURMITORKA @ 12.02.2010. 17:02 ] @
Kako da obrisem jednu stranicu koja mi se pojavila na dnu dokumenta, pogledala sam objasnjenja nekih ljudi sa foruma ali mi ne odgovara, tj. ne mogu tako da je uklonim. Ove gore su numerisane strane a ova nije, skroz je drugacija, nema ni iste margine, nije cak postavljena na A4 papir.
[ bobiska @ 12.02.2010. 17:48 ] @
Klikni mišem na kraj poslednjeg reda texta na prethodnoj strani i držeći levi klik, povuci miša na donji desni kraj strane koju hoćeš da obrišeš. Trebalo bi da tako hoće.
[ Ivek33 @ 12.02.2010. 20:33 ] @
Citat:
DURMITORKA: Kako da obrisem jednu stranicu koja mi se pojavila na dnu dokumenta,


1. Pozicioniraj kursor na kraju tvog teksta i pritisni tipku DEL ( Delete) i drži je dok se ne obriše taj list )
2. Ako neće koristiti 1. tada kopiraj tvoj tekst u novi ispravan dokument a ovaj obriši ( ponovno numeriraj )
[ DURMITORKA @ 12.02.2010. 22:17 ] @
Probala sam sa tipkom Del(Delete) , ono mi tu stranu makne, ali mi ponisti numerisane stranice, kako cu to da izgbjegnem, posto ne mogu posle da numerisem sve strane osim prve ako me razumijete.
[ Matorac @ 13.02.2010. 21:28 ] @
Selektuj sve što ti treba osim te stranice, kopiraj, prenesi na nov dokument i sačuvaj pod drugim (sličnim) imenom. To bi bili najprostije.
A otkuda ti se pojavila ta stranica?
[ DURMITORKA @ 13.02.2010. 22:26 ] @
Lako je to odraditi, ali tu imam masu nekih manjih slicica, i sve mi se to poremeti kada iskopiram na novi dokument, neka prijateljica je ubacila greskom stranicu i sacuvala je.