[ enteksmont @ 12.02.2010. 22:05 ] @
posto sam totalni amater za design zanima me misljenje nekog od vas. Sta bi to trebalo promeniti?

http://www.enteksmont.rs
[ Ljubiša Begović @ 12.02.2010. 23:16 ] @
Početna strana je pomerena udesno, ostale su centrirane. Ispravi to za početnu stranu.
I možda su boje previše drečave, zaslepljuju. Izmeniti ili staviti neke druge nijanse, ako baš mora plavo-žuta kombinacija.
[ Stefan Jocic @ 12.02.2010. 23:59 ] @
Dosta toga bi trebao promeniti. Takođe pozadina bi trebala da bude veća, na monitoru od 22 inch, rezolucije 1680x1050 vidim sa leve i desne strane sivu pozadinu. Možda da ubaciš još koju boju, ovako izgleda monotono.
[ Ljubiša Begović @ 13.02.2010. 00:12 ] @
Pa da, pozadina je 1600x14, i sve preko toga će biti neka boja. Kod mene je 19" pa je sve ok.
A pošto je sve više monitora visoke rezolucije ne treba zanemariti pozadinsku sliku. Kako god da je sajt dizajniran to će pokvariti utisak.
[ Stefan Jocic @ 13.02.2010. 00:19 ] @
Da, baš tako. Ili stavi neku tiled sličicu kao pozadinu koja će da se ponavlja po x i y, ili stavi veću sliku.
[ kelja @ 13.02.2010. 16:44 ] @
Au, bole oci od ove plave i zute. Promeni nijansu, malo ''pastelnije'' varijante meti.
Takodje, ne treba ti bold font na celom sajtu, malo je preagresivno.
I da pozadinska slika veca, sa drugim paternom.

I onaj crni rollover na poljima kontakt forme je mozda prejak, moglo bi blaze.

Pozdrav!
[ vprelovac @ 19.02.2010. 13:46 ] @
Probaj da korisits Adobe Kuler kuler.adobe.com/ da bi odabrao paletu boja sledeci put.
[ draganmiljkovich @ 19.02.2010. 14:34 ] @
Ovako, izbaci ove boje previše bodu oči, uradi sve ovo samo sa pastelnim bojama. Koristi pastelno plavu #3686d1 a za žutu neka vuče na prljavu npr #edc048. Baner ti uopšte ne dolazi do izražaja. I što manje boja. Ova sa strane ti i ne treba ili neka bude jednobojna slika, Koristi jako zaglavlje koje ostavlja utisak jer ono završava pola posla. Samo napred ;)
[ enteksmont @ 21.02.2010. 22:20 ] @
Hvala na kritikama. Trenutno mi nesto zabagovao dreamweaver pa kad ga osposobim resicu pitanje boje. Jos jedna stvar me zanima, jel moze neko da mi pregleda tagove i da mi kaze treba li se tu sta menjati tj da li je vec postavljeno ok. preko nekog alata sam proveravao back linkove koji su mi sad 59 ali mi page rank stoji na o a i kljucne reci su mi 100+...
Da li se isplati google addwords, 3,66rsd mi je preporucio google po kliku,
Kakva su vam iskustva sa tim nacinom reklame?