[ Sister Galadriel @ 14.02.2010. 17:30 ] @
Pomagajte:))

postala sam ponosna vlasnica LG ku 900 i sve do trenutka kad sam shvatila da u kutiji nema instalacijskog cd-a...našla sam na netu lg pc suite i instalirala ga...al kad povezem mobitel s usb kabelom javlja da je neuspjelo povezivanje ....ujedno svaki put kad ukljucim mobitel preko usb-a komp javlja da je pronađen novi hardware i instalira drivere za njega....s krajnjom obavijesti da su driveri uspjesno instalirani..no komp i dalje ne moze pronaci mobitel kao neko strano tijelo prikljuceno na nj....napominjem da nemam memorijsku karticu...jel u tom problem..il u usb kabelu il sam ja smotana pa to ne znan napraviti? ...


hvala
[ miki069 @ 16.02.2010. 21:55 ] @
LG ne proizvodi model "KU900".

Ako misliš na KU990 (Viewty) onda:

Koja je verzija LG PC SUITE? Jel ona podržava (ima drajver) za KU990?
Jel ti uopšte imaš KU990 ili osiromašeni KU990i?.
Razlika u ceni je velika.
Najprostoje da definišeš jel imaš pravi KU990 ili lite verziju koja se zove KU990i je da pogledaš zadnji poklopac telefona.
Ako na poklopcu piše "Schneider-Kreuznach" kamera, onda je to full KU990 Viewty.
Ako ne piše, onda je osiromašeni KU990i i priča je malo drugačija.
LG proizvodi KU990i, ali je malčice drugačiji telefon. Osiromašen i puno jeftiniji od KU990.
Uz KU990i se ne dobija USB kabl, pa je "prodavac" ubacio neki USB kabl, čisto da ima.

Ako imaš baš "KU900" to je kinez i pomoći nema.

[Ovu poruku je menjao miki069 dana 16.02.2010. u 23:08 GMT+1]
[ Sister Galadriel @ 24.02.2010. 19:11 ] @
hhee eh moje tipke na tipkovnici:)) a kupila i screen touch.... mobitel je Lg KU 990 Viewti naravno osiromašeni....imaš pravo...problem se riješio kad sam ubacila memorijsku karticu...sve je proradilo i Lg suite skinut s neta i memorijska kao removable drive....no naravno da ne bi sve bilo bajno pobrinuo se Lg ku990 i ponovno..jer ne mogu nikog zvat niti me itko moze dobiti....sad je poslan u servis a navodno im je to učestala greška jer sam čula od par ljudi da im se to desilo desetak dana nakon kupnje...
živi bili pa vidjeli....u svakom slučaju hvala:)))