[ manoylo @ 14.02.2010. 23:02 ] @
Odradio sam ovo: Balkanwide i potrebna mi je vaša stručna pomoć. Šta bih mogao da dodam / izmenim / obrišem pa da ovo bude ok sajt?

Firma ima svoj domen, ovo je samo test faza.

Pozdrav,
Marko
[ Googladzija @ 14.02.2010. 23:16 ] @
meni bodu oci ove praznine sa obe strane slika koje se izmjenjuju.

posmatram iz Chrome-a, ne znam da li je tako i iz drugih pretrazivaca...
[ manoylo @ 14.02.2010. 23:19 ] @
Isto je i na ostalim. mogao bih da proširim slike, od ivice do ivice. :)

Hvala!

Još neko? :)
[ Stranger2 @ 17.02.2010. 01:57 ] @
-Najpre bi trebao da nesto uradis sa sirinom onog elemnta sa animacijom i slikama. Ili ga prosiri da bude jednake sirine kao cela stranica ili ga skupi tako da ceo staje u srednju kolonu iznad teksta dobro dosli.
jedna od mogucnosti je i da ceo sajt skupis na tu sirinu.

- Mogao bi malo vise da upotrebis one plave boje koja se pojavljuje u logou. Na primer traka sa glavnim menijem da bude takve boje. Pogotovo zato sto je i footer te boje.
- Ona mapa bi takodje mogla biti takve boje.
[ manoylo @ 17.02.2010. 18:12 ] @
Sajt postavljam veceras na njegov domen, ispravio sam sirinu slika i promenio boju menija da bude u boji u kom je logo.

Hvala na hint-ovima. :)
[ vprelovac @ 19.02.2010. 13:45 ] @
Sidebarovi ti se ne uklapaju sa header animacijom. Ili smanji width animacije ili povecaj razmak izmedju sidebarova jel ovako 'bode oci'.
[ draganmiljkovich @ 19.02.2010. 14:45 ] @
Pošto je u pitanju Joomla vidim da baneri sa desne strane nisu uokvireni kao sa leve, postavljao si module očigledno ručno a da pritom pozicije nisu određene. Postoji jedan programčić zove se Artisteer i kad u njemu odradiš dizajn sajt on definiše sve poticije i banera i teksta, gde će da se pozicioniraju moduli i uštedi ti pola posla. Pozicioniraj Topmenu po sredini jer je mnogo preglednije. I boje su malo čudne podsećaju me na one sajtove iz 90. tih godina. Samo napred biće to sajt i Artisteer je najbolja stvar za najbrže pravljenje sajtova u Joomli