[ enkkara @ 15.02.2010. 10:42 ] @
Jučer sam nabavio Nokiu e75, i odmah mi se u gornjem desnom uglu pojavio znak poruke (koverta) koji blinka. U inboxu nema ništa...
[ enkkara @ 15.02.2010. 11:24 ] @
Izbrisao sam SIM poruke i znak je nestao.. možda nekome bude korisno!
[ calexx @ 15.02.2010. 20:20 ] @
Hm, meni se upravo desilo nešto slično. Poslao sam sms ali nije bilo odgovora a trebalo je da odmah stigne. Probao sam još par poruka .... i pojavilo se obaveštenje da nema memorije i da obrišem neku poruku. Obrisao sam nekoliko i odjednom mi je stiglo desetak sms-ova koji su poslati poslednjih dana.

Proverio sam samu memoriju, c: ima slobodnih 32MB od 44MB, e: ima slobodno 2,5GB od 3,8GB ... da nema neki limit broja poruka? U pitanju je malo drugačiji ali sličan telefon, Nokia 6120c.
[ enkkara @ 17.02.2010. 08:44 ] @
Kod mene sada poruke stižu uredno, a na SIM- je bilo samo 12 poruka, što znači da ne bi trebao biti problem s memorijom.. uglavnom, sada više znaka nema! Da ne otvaram temu, zna li neko kako u potpunosti isključiti gprs na ovom telefonu, pošto uglavnom koristim wifi.. podešavanja su mi došla na telefonu obzirom da sam ga kupio s mreže, a u e-mail podešavanjima osim da u potpunosti isključim update mailboxa ne vidim opciju da tel korisiti samo wifi te da ne koristi gprs kada wifi nije dostupan. Zbog neopreznosi putem gprs-a sam povukao 20 mb..
[ AmoK @ 17.02.2010. 08:58 ] @
Pobrisi sve Access pointe.
[ enkkara @ 17.02.2010. 10:41 ] @
Podesio sam da pri koristenju gprs uvijek trazi potvrdu, ali isto tako sam skontao da mi se garmin konektuje na gprs pošto tel ima a-gps. Negdje sam čitao da ovaj tel podržava i standardni gps, dakle bez konekcije na net..