[ aleksandar_NS @ 18.02.2010. 08:18 ] @
Prijavio sam se u jednu agenciju za gore navedeni program - inače Aljaska je u pitanju. Tu agenciju sam izabrao jer su prošle godine išli neki moji poznanici i kažu da je bilo sve ok.
Stvar koja mene kopka je to što sam pročitao kod njih na sajtu da izmedju svih ostalih klauzula daju sebi pravo da u slučaju nedobijanja vize zadržavaju iznos od troškova prijave na program (6000DIN) + prva rata programa 250$.
Razlog što me brine da neću dobiti vizu je to što nisam baš uzoran student. Studiram fakultet koji traje 3 godine, sad već obnavljam treću a ostalo mi je još 8 ispita (kako sam tako duboko zaglibio - duga je priča...) U januaru ove godine dao sam jedan čitav ispit i par kolokvijuma a u aprilu ću dati još jedan-možda dva.

Zanimaju me vaše mišljenje i vaša iskustva. Da li da uopšte rizikujem taj novac sa tom proverenom agencijom koja mi ne refundira novac ili da tražim dalje? Koje su mi šanse?

[ boban__2006 @ 06.03.2010. 20:29 ] @
sanse su ti velike, po pricama koje sam ja cuo od mojih prijatelja koji su bili... samo moras da das neki ispit u aprilu i ne brini...