[ draganmiljkovich @ 19.02.2010. 14:18 ] @
Pozdrav svima hteo bih da povećam posećenost sajtu: www.kupisiprodajsi.rs
Sajt ima za cilj formiranje baze, u pitanju je "biznis adresar" a u planu ima i prodaju preko sajta. Bavi se otvaranjem poddomena i izradom tih strana.
Sve sugestije i ideje dobrodošle. Iznesite Vaše mišljenje i šta promeniti. Pokušajte da ga realno ocenite ocenom od jedan do pet.
Hvala svim ljudima dobre volje.
[ HexTex @ 20.02.2010. 13:59 ] @
Sajt je lep na izgled, mala zamerka - joomla, a najveca zamerka je domen Probah da izgovorim kupisiprodajsi i umalo da mi jezik zavrsi u gipsu :( Samo domen promeni nadji nesto krace, lepse...
[ hvlareta @ 20.02.2010. 14:47 ] @
Pa evo ovako, ime domena je ok, e sad, Lepo si ti ovo zaglavlje osmislio ali mi malo, meni barem, preveliki, necu da gledam source kod jer cu ga posmatrati kao laik.

Glavna zamerka, centrlni tekst PRESIROK a sajt na rezoluciji 1024x768 ispada desno, tj, javlja ti se horizontalni klizac, koji po meni ne sme da se javlja.
Ponavljam ovo je samo moj stav, razliciti su ljudi kao i cudi
Pozdrav
[ draganmiljkovich @ 20.02.2010. 22:30 ] @
Hvala ljudi, što se tiče naziva postoje slični a hteo sam u tom fazonu mada me sad koleba šta dalje sa sajtom. Trebao je da bude biznis adresar ali čemu sve ima ih hiljadu i to sa mnogo jačom bazom. Da li da se ubaci neka prodaja asortimana tih firmi. Elektronska kupovina ili tome slično. U ogromnoj sam nedoumici. Dajte savete i ideje.
[ websurfer @ 24.02.2010. 22:26 ] @
Domen je katastrofa. Ako je cilj bio da naziv bude duhovit, delimicno si uspeo u tome (ali po sadrzaju sajta pretpostavljam da ti to nije cilj). Ukoliko je cilj bio da naziv bude pamtljiv onda nisi uspeo u tome jer ovakav naziv za vecinu ljudi nije zanimljiv da bi ga upamtili (uz to je i predugacak). Ukoliko je cilj bio da sajt koriste ljudi koji u svakodnevnom govoru koriste "si" na navedeni nacin (npr. kao sto je to slucaj u pojedinim mestima na jugu Srbije) ni to nije dobar potez zato sto se ogranicavas samo na tu ciljnu publiku.

Savet: promeni si domen odma' nemo' da si cekas!