[ boolee @ 19.02.2010. 22:44 ] @
Pozdrav svima ... nisam do sada pravio nista ali sa ovim web alatima i nije toliko tesko. Naime kao igrac kluba americkog fudbala uzeo sam na sebe da nam napravim sajt. Posto je ovo jos radna verzija , skupljamo pare da skinemo one reklame gore i bandwidth nam je sad 500 mb a bice 5 giga * nije ni to nesto ali za bolje ne mozemo * hteo bih da Vas zamolim za komentare i sugestije sta da popravim. Imam i sam par ideja sta da popravim ali ako se poklope sa strucnim misljenjem odradicu to ...

http://sirmiumlegionaries.webs.com/

Hvala unapred ...
[ draganmiljkovich @ 22.02.2010. 07:55 ] @
Pozdrav, interesuje me u kom si programu radio sajt. Svidja mi se forma bloga. Ok je za početak i onako je to sajt za informisanje i skupljanje ljudi tih interesa, Samo napred.
[ Stranger2 @ 23.02.2010. 01:25 ] @
Ako je moguce mislim da bi lepse i prikladnije bilo da stavis siroko zaglavlje. Ova sadasnja slika sa ragbi loptom ne prikazuje ni celu loptu ni kacigu a ne sadrzi ni naziv kluba ni nekakav logo. Sa vecim zaglavljem dobio bi mesta za sve od navedenog. Zaglavlje moze imati istu visinu kao ta slika samo da bude sirkoka kao i cela stranica.

Akio postavis takvo zaglavlje onda cu mozda imati sta konkretno da predlozim u vezi logoa i tako toga.

Citat:
bandwidth nam je sad 500 mb a bice 5 giga * nije ni to nesto ali za bolje ne mozem

protok od 5 GB ce vam biti dovoljan sigurno osim ako ne budete stavljali neku ogromnu kolicinu slika.

Inace jeste li razmatrali da pokrenete blog na besplatnom www.blogger.com
[ boolee @ 24.02.2010. 20:11 ] @
Sajt je radjen online alatima na portalu webs.com Prosto je i lagano. Pokusacu da stavim siroko zaglavlje cim uplatim premium member. Sad ne mogu da editujem template trenutno. Hvala na savetima.