[ hvlareta @ 20.02.2010. 14:40 ] @
http://www.tugra.rs

Sajt koji sam nedavno napravio, po meni bio bi mnogo bolji ali stranka je trazila tako. Cenovnik mi je malo hm hm, svako slovo textu mora da je tamo, ali ne znam kako da resim vidljivost.

Sugestije, kritike i pohvale prihvatam
Pozdrav
[ hvlareta @ 20.02.2010. 18:53 ] @
Bilo ko, neko misljenje????
Niko nece da kritikuje

[Ovu poruku je menjao hvlareta dana 21.02.2010. u 16:25 GMT+1]
[ boolee @ 21.02.2010. 18:37 ] @
evo ja cu cisto laicki ... onaj zvuk dugmadi je jak i iritirajuci .
[ pajaja @ 21.02.2010. 18:54 ] @
Pored zvuka na dugmicima koji su bespotrebno u flashu, odabir nijansi boja (crveno/zuto/zeleno) za pozadinu/tekst je vrlo los, cak iako su to boje firme (sa logoa itd). Bolje iskoristi neku neutralnu boju za pozadinu. Izbegni crveno-zelenu kombinaciju po svaku cenu, izgleda katastrofalno.
[ hvlareta @ 21.02.2010. 18:58 ] @
Da, nisam ni znao za zvuk. KRETEN!

Zeleno cu ispraviti ovih dana samo dok mi hoster "popravi" kontrol panel.


[ hvlareta @ 23.02.2010. 13:35 ] @
E ljudi, a kako mogu da ostavim ovo dugme tu gde jeste, a samo zvuk da izbacim???
[ hvlareta @ 27.02.2010. 13:41 ] @
Pa ima li nekog ko ce mi pomoci oko toga, cisto smernice da mi da, kako iskljuciti zvuk na ovim dugmicima, ili ga barem promeniti?
[ Stefan Jocic @ 27.02.2010. 16:18 ] @
Koliko se sećam ovi dugmići se ubacuju preko DW, mislim da imaš među opcijama prilikom unošenja da iskuljućiš zvuk.
[ hvlareta @ 04.03.2010. 18:24 ] @
Ja konkterno imam DW MX 2004 i cini mi se da je nemoguce izbaciti zvuk cak ni u podesavanjima.
Nista mora ce duzim putem. Hvala Poz
[ hvlareta @ 08.03.2010. 10:40 ] @
E svaka vam svima cast.

Normalna komunikacija je sledeca
Osoba A: Sta Vi mislite o ovome?
Osoba B: Ne dopada mi se ja bih to uradio na taj-i-taj nacin
Osoba A: A kako to da postignem, ja to ne znam
Osoba B: Idete preko menija u alatke....

A sta fali u svakoj mogucoj komunikaciji na celim kritikama?
U redu, procitao sam pravila ovde sam da se kritikuje moj rad, ali Ljudi bi trebalo da znaju da ako su spremni da kritikuju da su spremni i nekakvo resenje da ponude, ma kakvo ali resenje.
[ websurfer @ 08.03.2010. 20:33 ] @
Citat:
hvlareta
da su spremni i nekakvo resenje da ponude, ma kakvo ali resenje.


Evo resenja: najbolje je da organizujemo konkurs ko ce umesto tebe da napravi taj sajt (tj. da ispravi ono sto si ti uradio).

Citat:
hvlareta:
Normalna komunikacija je sledeca
Osoba A: Sta Vi mislite o ovome?
Osoba B: Ne dopada mi se ja bih to uradio na taj-i-taj nacin
Osoba A: A kako to da postignem, ja to ne znam
Osoba B: Idete preko menija u alatke....


Citat:
hvlareta: Ja konkterno imam DW MX 2004


Zasto mislis da drugi koriste DW MX 2004 kao ti? Da je tako mogli bi da ti napisu korak po korak kako da uradis odredjenu stvar. Napisano ti je nesto od onoga sto bi trebalo da ispravis - ne ocekujes valjda da te neko uci korak po korak kako to i da uradis u programu koji koristis? Koliko sam shvatio ti su preuzeo obavezu da svom klijentu uradis taj sajt (pretpostavljam za novac). Da li si ga upoznao i sa tim da ti to ne umes (tj. osim sto ti nedostaju ideje ne umes ni da koristis program sa kojim radis)?

[ hvlareta @ 11.03.2010. 10:33 ] @
Nije problem u tome koji se program koristi, ako treba sve to mogu i preko notepad-a.
To, sto sajt izgleda kao na pola uradjen, je iskljucivo klijentova krivica. Jer je video takvo stanje u toku izrade, i krenula je vriska kako nista vise ne treba dirati, bunio sam se ali sta je tu je, klijent daje pare.

Sto se resenja tice, nisam mislio da neko ceo sajt uradi umesto mene, naravno. Da se citalo pazljivo znalo bi se da se misli na zvuk u dugmicima. I da sam trazio predloge za to, jer posle nekoliko dana trazenja na netu, nikako nisam mogao da nadjem ni za novije verzije DW kako izbaciti zvuk.

Molim savkog ko ovo cita da se ne vredja jer stvarno nista nisam ni pomislio nesto uvredljivo.
[ Milan Kragujevic @ 05.04.2010. 17:45 ] @
Pa izmeni dugmad!
I bilo bi bolje da dodaš kontakt forum!
[ jbobi21 @ 06.04.2010. 23:05 ] @
Imas trojanca na sajtu.
Sad mi je NOD prijavio
[ Milan Kragujevic @ 07.04.2010. 12:55 ] @
I meni,a ja sam mislio da mi je to sa nekog drugog jer držim 20 tabova otvorenih u 4 window-a!
[ ivica77 @ 12.04.2010. 21:36 ] @
Odradi novu dugmat i to je to. Boje su lose, ipak bi trebalo malo da utices na klijenta! sajt ipak predstavlja i tebe...