[ iizuzetan @ 20.02.2010. 18:37 ] @
Neznam da li to datira od davnina pa sam ja to tek sad primetio ili je to nesto ipak od nedavno? Meni je sadrzaj iz selekt taga forme google indeksirao i nalazi se u pretragama i to vrlo visoko. Cak i ispred stranica koje te pojmove imaju i u naslovu stranica (h1 tag) i title tagu. U pitanju je jedna nazovi aplikacija cijim sadrzajem uglavnom manipulise javascript mehanizma. Neznam da li je to zbog neke greske u google algoritmu pa je dovelo do toga ili postoje neke nove tendencije indeksiranja sadrzaja iz html formi? Naravno kao dokaz mogu da dopisem link ka toj mojoj aplikaciji, kao i fraze iz nje koje se kotiraju vrlo visoko u pretragama, ali nisam sad da ne ispadne da se reklamiram.

Da zakljucim, da li neko nesto zna da li je to normalno da kljucne reci i fraze iz pojedinih formi bolje se pozicioniraju cak i od kljucnih reci i fraza koje se nalaze cak i u title i h1 tagovima????
[ acca3 @ 21.02.2010. 14:03 ] @
Dešava se ako konkurencija za te izraze nije jaka a tvoj sajt se generalno dobro kotira na Google i osvežava se često.
Napiši koji izraz je u pitanju i koji sajt, baš me zanima konkretnije.