[ SlaniKamen @ 24.02.2010. 09:27 ] @
Draga elitesecurity populacijo! :)

Radim remix pesme Depeche Mode - Never Let Me Down Again ali nikako da pronadjem akapelu na netu. Mozhda ce biti onih: "zashto si uzeo da radish remix kada nemash akapelu, konju!". E pa, nadao sam se da cu je pronaci, i josh uvek chvrsto verujem u to i radim na tome :D
Da li je neko mozhda ima? Ili zna nekog ko ima ogromnu kolekciju akapela pa njega da pitam? Ili mozhda znate neki dobar site/forum na kojem bih mogao da je pronadjem ili pitam tamo ljude da li imaju ili znaju nekog ko ima ogromnu kolekciju...hehe :D

Hvala unapred, pozdrav :)
[ Kovacevic Vladimir @ 24.02.2010. 09:44 ] @
Da autori žele (a ima ih), stavili bi na Net svoju kompoziciju za takve potrebe, koje spominješ.

Međutim, kada to nije slučaj, onda se ulazi u sferu copyright-a, čime se ovaj Forum ne bavi.
Bilo kakve "nabavke" neće moći na javnom delu Foruma, a ne savetujem ni bilo kakvu privatnu razmenu.

Inače, lepo si nas pozdravio...nadam se da ćemo sarađivati na drugim temama

Pozdrav

[Ovu poruku je menjao Kovacevic Vladimir dana 24.02.2010. u 12:53 GMT+1]
[ SlaniKamen @ 24.02.2010. 16:26 ] @
Poshto si spomenuo "Bilo kakve "nabavke" neće moći na javnom delu Foruma",ovaj...da li to mozhda postoji deo foruma koji nije javan? if there is one, voleo bih da znam
I da, postavicu download link pesme koja je u izradi na deo foruma namenjen za to chisto da ljudi vide o chemu se radi, i mozhda odluche da mi pomognu da je zavrshim...jer za remix bez akapele ce mi biti recheno: "eat shi* and die 8-| " kao shto bi to dotichni Duke Nukem rekao...

Pozdrav!


[Ovu poruku je menjao SlaniKamen dana 24.02.2010. u 17:54 GMT+1]
[ Kovacevic Vladimir @ 24.02.2010. 17:05 ] @
Da. Postoji deo Foruma, koji nije javan.
PP (Privatne poruke) recimo, ili e-mail

Pozdrav
[ SlaniKamen @ 24.02.2010. 18:03 ] @
Aham, sad se osecam malo glupo jer to nisam protumachio kako valja ali elem...u nove pobede! :)

Hvala u svakom sluchaju! :)