[ nebek @ 24.02.2010. 20:22 ] @
Da li je neko imao ovakav problem. Ne mogu da pristupim svom računu. Podesio sam Internet Explorer tačno prema njihovom uputstvu. Imam W7(32bit)+IE8, a iz banke kažu da je ova verzija IE podržana. Ono što sam primetio je da mi, u Add-Ons, nedostaju 2 .dll fajla: FSINT.dll i SGCMSCCD.dll. Takođe, u uputstvu i a preko on-line podrške ubeđivali su me da bi trebalo da mi se pojave Proxy Module Class i File Interface Class u Add-Ons IE. Ni ovo nisam primetio ... napominjem da mi je ovo radilo do pre mesec dana bez problema. Ukucam PIN i LIB, strana krene da radi i opet se vrati da ponovo traži PIN I LIB. Ponovo napominjem da sam više puta sve podešavao iz početka (reset ..., pa restart, ...). Ima li neko nekakvu ideju? Nervira me samo što im to plaćanje radi samo u IE, ne može Opera, ne može Mozilla, niti bilo koji drugi browser.
[ lukeguy @ 25.02.2010. 08:11 ] @
Treba da imaš ProxyModule i FileInterface pod Banca Intesa ad Beograd u Tools->Manage Addons. Sa leve strane izaberi Toolbars and Extensions, a dole pod Show izaberi All add-ons. Ako se ne pojave, treba da ih ponovo instaliraš. Proveri da li IE dozvoljava download i install svih activeX kontrola.
Citat:
nebek: Ono što sam primetio je da mi, u Add-Ons, nedostaju 2 .dll fajla: FSINT.dll i SGCMSCCD.dll

Gde nedostaju ti fajlovi? Ja ih kod sebe ne vidim.

edit: Ta dva dll fajla su upravo te dve add-on klase.
[ Alexxandar @ 05.03.2010. 10:07 ] @
Imam isti problem, ne mogu da se ulogujem. Stalno dobijam poruku da je sesija istekla. Kako da instaliram addonove koji nedostaju?
[ nebek @ 13.04.2010. 14:41 ] @
1. nisam ništa uspeo da uradim a sve sam pokušao
2. od jednog prijatelja sam čuo da to ima veze sa Internet Explorerom 8, tj. da treba da ga "downgrade"-ujem na IE7. To ne bih radio, prosto me mrzi, neka ostane ovako(jer inače IE ne koristim uopšte osim za ovo) i ja ću nastaviti da idem kod komšije i da njegovom kompu to radim (on inače ima IE7).
[ anon115774 @ 23.04.2010. 17:09 ] @
Ne treba nikakav downgrade. Ja imam IE8 na XP-u i na W7 i radi e-banking bez problema. Bice da niste nesto podesili kako treba.
[ djordje1979 @ 24.04.2010. 00:54 ] @
I meni radi bez problema i bez da sam ista podesavao.