[ Backy @ 02.03.2010. 15:51 ] @
sa malim zakašnjenjem









[ Mogh Ur @ 02.03.2010. 16:24 ] @
Nikad nije kasno da se vidi „lepota uništavanja“! Poslednja je moj favorit - oružje na odmoru!
[ Horvat @ 02.03.2010. 20:31 ] @
imam par zamerki iako je ideja jako dobra

2. fotka,zasto si fokus "stavio" na list papira iako se ne vidi sta pise na papiru?
3. zasto si slikao "kroz" ogradu? [nisi mogao da je "zaobidjes"?]

5. se i meni najvise svidja,mozda da si stao korak ili dva dalje,da je pila sa obe strane jednako udaljena od kraja kadra,odnosno, da ima malo vise "zazora" pored pile [jedino ona bandera upada u kadar]

[off:zasto ovi ljudi na 4. fotki stoje ispod drveta koje se sece!??!!?!?!?!?!?!?]
[ bytefx192 @ 02.03.2010. 21:00 ] @
2. fotka... Pa, iako se ne vidi sta pise, meni se nekako stvara u glavi nesto, neko znacenje...... Tako da, ima mi smisla taj papiric sto je u fokusu :)))

Opet zavisi.... :)

PozZ
[ anon81183 @ 02.03.2010. 21:25 ] @
Evo i par mojih, ista tematika:



[ Backy @ 04.03.2010. 11:59 ] @
Citat:
Horvat:
2. fotka,zasto si fokus "stavio" na list papira iako se ne vidi sta pise na papiru?
3. zasto si slikao "kroz" ogradu? [nisi mogao da je "zaobidjes"?]


odgovor na ova dva pitanja je vrlo prost ;) u pitanju je moje viđenje situacije, ne novinska reportaža... mada se čak i na ovakvim slikama vidi dovoljno za novine
nadam se da se vidi da mi je bio cilj da što manje eksponiram ljude koji su sekli drveće pošto su i oni bili protiv toga i potpisivali su peticiju, dok odgovorni nisu interesantni za forum :D

Citat:
Horvat:5. se i meni najvise svidja,mozda da si stao korak ili dva dalje,da je pila sa obe strane jednako udaljena od kraja kadra,odnosno, da ima malo vise "zazora" pored pile [jedino ona bandera upada u kadar]

ovako je testera mnogo dominantnija u kradru... a bandera mi je u tražilu izgledala kao da ću moći da je iskropujem, medjutim ostade da ne bi krivio sliku

Citat:
Horvat: [off:zasto ovi ljudi na 4. fotki stoje ispod drveta koje se sece!??!!?!?!?!?!?!?]

odgovor
[ Horvat @ 04.03.2010. 12:58 ] @
aha,nije bilo nacina da napravis onakvu fotku bez da eksponiras "sekaca",ok

sto se odgovora tice,mislio sam kako ih neko nije sklonio odatle [policija npr.] jer su direkt ispod "sekaca" koji je u toku rada i vrlo lako su mogli biti teze povredjeni

p.s. stihilus,lepe kompozicije
[ Mogh Ur @ 04.03.2010. 15:24 ] @
@ StihiluS
Druga fotka bi mogla da se zove "Drvo u logoru". Baš tako deluje - kao da je u logoru.
Ipak, prva mi je nekako fotografski jača, nekako je "fotografskija". Kompoziciono, likovno, svakako.
[ anon81183 @ 05.03.2010. 12:33 ] @
Hvala @Mogh Ur @Horvat