[ Horvat @ 03.03.2010. 17:18 ] @
Vidim mnoge teme se bave nepogodama po citavom svetu,poput hajitija i chilea,ali niko nije pomenuo da zajecar uveliko pliva...

sve u svemu,kako to i biva [pogotovo ovde],pocela je pljuvaona ko je kriv za sta...

a pomoc zajecaru su "najavili" gradovi iz srbije,italije i slovenije,naravno,pored crvenog plusica

[nego nesto sam nacuo,ali nisam siguran,da neki gradjani optuzuju gradonacelnika da nece da im pomogne,vec im "samo" daje dzakove,a oni sami - pazi ti to - moraju da ih napune i stave ispred kuce,iako im pliva, a ne neko drugi da ucini to za njih,iako citav grad pliva i ljudi ne znaju sta ce prije...]
[ sasa_vidic @ 04.03.2010. 07:12 ] @
Žalosno.
Puno ljudi je doživelo veliki materijalni i duševni gubitak. A svuda vlada letaRGIJA, u Negotinu
se o tome jedva i priča, iako smo Zaječar i mi prve komšije, imamo puno rodbine i poslovnih veza na obe strane.

A što se tiče gradonačelnika... Čovek nema vremena, mora da se slika pred kamerama, kod nas u Negotinu je izborna kampanja.
Uhvatio se u kolo, a muzika ne staje.
[ abyss @ 04.03.2010. 09:20 ] @
Ja mislim da je gradonačelniku svanulo kad su počele poplave, biće para za izbornu kampanju, da usere još neki grad u tim. krajini...