[ vkoja @ 04.03.2010. 10:14 ] @
Evo i ja o Dreambox-u. Da li neko moze da mi objasni kako radi soft cam na Dreambox 500s. Nedavno sam kupio (rekao bih Kineski klon) Dreambox-a i zakacio ga na malu Sky antenu (ovo se sve dogadja u UK..da ne bude zabune). Uspeo sam da aktiviram receiver i on sad radi u FTA modu. Povezao sam Dreambox sa routerom i mogu da se Telnetom i Ftp-em ukljucim i proverim sadrzaj direktorija. Sad sam u fazi da malo eksperimentisem sa tim (ne bas legalnim) soft cam-ovima (koliko shvatam to su programi koji sadrze razne kodove za descrambling) koji emuliraju CAM karticu. U moru raznih informacija sam nacuo da neki od ovih programa sadrze viruse koji potpuno zeznu Dreambox spravu. Da li je to tacno? Znam da nije bas legalno koristiti te programa, ali ni ja nemam nameru da u tome preterujem (sigurno ne u komercijalne svrhe). Da li neko moze da navede gde mogu da nadjem neki od tih programa i proceduru kao se oni na siguran nacin instaliraju. Hvala u napred.

Milos UK
[ vkoja @ 04.03.2010. 19:26 ] @
Sa sovtcamom i nemozes mnogo toga gledati osim digi paketa i jos par kanala, probaj ubaci mu cccam 2.1.4 emulator i povezi ga na cs i mozes da gledas sta ti je volja.Nadji od nekog dobru liniju i uzivaj!
[ vkoja @ 05.03.2010. 09:39 ] @
Hvala vkoja za ovaj info. Ja nisam pomenuo da sam totalni laik ali ne treba da vas cudi sto nemam pojma sta skracenica "cs" znaci....Jel znas gde se taj cccam software skida? Nasao sam neki Digital Kaos sajt, ali tu najvise pricaju o tom smrzavanju hardvera i ostalim problemima. Da li im se moze verovati?

Hval
[ vkoja @ 08.03.2010. 19:22 ] @
cs znači counter strike :D