[ Bockyman @ 05.03.2010. 22:41 ] @
Novi album Zdravka Čolića pod nazivom "Kad pogledaš me preko ramena", od subote 6. marta, ekskluzivno će biti dostupan mt:s korisnicima uz niz dodatnih pogodnosti.

Pored 13 novih pesama jednog od najpopularnijih pevača ovog prostora svih vremena, korisinici dobijaju i dodatnih 500 minuta za razgovore sa tri Friends & Family broja u narednih 30 dana*. Nakon toga, dopunom kredita od 300 i više dinara mesečno, do kraja 2010. godine, ostvaruje se i dodatna povoljnost od 500 minuta za razgovore sa tri izabrana Friends & Family broja.

Ovaj promotivni paket sadrži prepaid karticu sa Kul tarifnim profilom koji omogućava slanje tekstualnih poruka ka Friends & Family brojevima za 0 dinara. Album "Kad pogledaš me preko ramena" dostupan je uz taj tarifni profil po ceni od 200 dinara.

Popularni pevač je na svom trineastom studijskom albumu sarađivao sa autorima kao što su Marina Tucaković, Bora Đorđević, Momčilo Bajagić Bajaga, Goran Bregović.

Posebna zanimljvost je u vezi sa pesmom "Manijači", budući da je to prvi duet u karijeri Zdravka Čolića, i to sa dugogodišnjim prijateljem Goranom Bregovićem koji je napisao tekst pesme.

(*Navedene povoljnosti mogu se ostvariti aktiviranjem kartice do 31. avgusta 2010. Bonus minute dobijene na ovaj način mogu se iskoristiti u periodu od 30 dana od trenutka dopune. Podsećamo korisnike da pozivom na broj 778 mogu da izaberu svoja tri Friends & Family broja.)

Ovo je odgovor MTS-a na MOJU EKIPU
[ Bockyman @ 06.03.2010. 09:23 ] @
Osećam da će opet biti veselo sa MTS-om!
Ja sam kupio ovaj CD i uz njega dobio 066 broj,koji je (tako su mi rekli,još ga nisam aktivirao) na KUL tarifi (?) i na kome treba da definišem 3 F&F broja!
Sve što do sada nije moglo na 066 brojevima.
Ali,ovo je (tako su mi rekli,a da li je tačno...) samo formalno 066 broj,jer nema pogodnosti koje se vežu za 066 brojeve. Cirkus!
Potrošili su brojeve iz 065 numeracije...
[ MP3MP3 @ 06.03.2010. 11:45 ] @
Znam nekoliko ljudi koji su bacili miligram kartice nakon iskorišćenih minuta.
Zato se milioni nerviraju, jer nemamo povoljnosti osim ako ne kupimo karticu.


Kod Telenora povoljnost važi i za stare korisnike.
[ nemanja.b @ 11.03.2010. 17:53 ] @
Da, kul tarifa. Kupio sam i aktivirao danas -pozvao 063 broj i isprobao GPRS - ukupno je na to otišlo 17 din, dakle 15 na poziv po kul tarifi (7,55+7,55) i 2 din za GPRS. Pozitivno je što kad definišeš najviše 3 FF broja možeš sa njima da razgovaraš potpuno besplatno 30 dana; dakle 0 din. za minut i bez naplaćivanje uspostave veze (iako su mi u mt:s poslovnici rekli da se uspostva naplaćuje), vidim da mi se kredit ne smanjuje uopšte kad zovem FF brojeve.
[ CodeZero @ 18.03.2010. 03:30 ] @
Cek,cek... Sad mi nije jasno imamo li mi koji smo kupili CD+066 broj pogodnosti kao i ostali 066 brojevi ili ne(mislim na ono 6,66 kasvim mrezma, 0,66 sms/mms, 0,66 od 22h-8 i hvikend...)?!?
[ owim @ 18.03.2010. 06:19 ] @
Da li stari pripejd korisnici mogu da koriste ovu pogodnost, da odredjenom uplatom ili na drugi nacin imaju besplatne razgovore sa F&F 30 dana?
[ scylerx @ 18.03.2010. 08:56 ] @
Citat:
CodeZero: Cek,cek... Sad mi nije jasno imamo li mi koji smo kupili CD+066 broj pogodnosti kao i ostali 066 brojevi ili ne(mislim na ono 6,66 kasvim mrezma, 0,66 sms/mms, 0,66 od 22h-8 i hvikend...)?!?

Ovo nije broj sa 066 tarifom, već klasičan pripaid broj sa 066 numeracijom. Možda i omoguće vremenom prelazak na 066 tarifu.

Citat:
owim: Da li stari pripejd korisnici mogu da koriste ovu pogodnost, da odredjenom uplatom ili na drugi nacin imaju besplatne razgovore sa F&F 30 dana?

Imaš ovu promociju http://www.mts.telekom.rs/inde...usluga_Tri_omiljena_broja.html
Tri omiljena broja



Izuzetno povoljni razgovori sa tri omiljena mt:s broja!

Usluga tri omiljena broja namenjena je 064 i 065 prepaid korisnicima, dok tri odabrana broja mogu biti bilo koja tri 064/065/066 prepaid i/ili postpaid broja.

Pretplata za ovu uslugu je 299,00 dinara i plaća se, nakon izvršene prijave, sa Vašeg prepaid računa. Pretplata uključuje 30 dana razgovora sa tri omiljena broja po ceni od 0 dinara po minutu, u periodu od 0:00h do 24:00h. Cena uspostave veze je 1,50 dinara.

Definisanje prva tri omiljena mt:s broja je besplatno. Svaka promena nakon tri besplatna definisana broja naplaćuje se po ceni od 100,00 dinara.

Aktivacija tri omiljena broja isključuje korišćenje Friends & Family (F&F) usluge i usluge Prepaid najdraži broj. Ranije definisani F&F brojevi biće sačuvani i automatski aktivirani nakon prestanka korišćenja usluge tri omiljena broja.

Napomena: Cene ne uključuju PDV i porez na upotrebu mobilnog telefona. Telekom Srbija zadržava pravo promene navedenih uslova.

Aktivacija

Da biste se prijavili za uslugu Tri omiljena broja dovoljno je da pošaljete SMS poruku na broj 687 sa tekstom:
TRI
Cena SMS poruke je 2,2 dinara bez poreza.

Nakon uspešno izvršene prijave, dobićete povratnu poruku sa jednostavnim instrukcijama za definisanje tri mt:s broja po Vašem izboru.

Ukoliko, po isteku pretplate, imate dovoljno kredita na prepaid računu, Vaši omiljeni brojevi biće automatski aktivirani, a pretplata obnovljena za naredni period od 30 dana.

Naravno, u svakom trenutku, ukoliko to želite, možete izvršiti deaktivaciju:

Slanjem SMS poruke na broj 687 sa tekstom:
STOP
Pretplata za uslugu tri omiljena broja Vam neće biti obnovljena za naredni period od 30 dana, s tim što povoljnosti razgovora sa omiljenim brojevima možete da koristite do isteka aktuelne pretplate i
Slanjem SMS poruke na broj 687 sa tekstom:
STOP <razmak> SAD
U ovom slučaju korišćenje omiljenih brojeva biće obustavljeno odmah po slanju poruke i nećete moći da koristite uslugu tri omiljena broja tokom preostalog perioda do isteka aktuelne pretplate.
Ukoliko izvršite deaktivaciju usluge ili u trenutku isteka pretplate nemate dovoljno kredita da bi Vam usluga bila automatski aktivirana za naredni period od 30 dana, a želite da opet koristite povoljnosti razgovora sa tri omiljena broja, potrebno je da ponovite proces prijave.
[ Tamara_K @ 19.03.2010. 18:07 ] @
Ja sam danas kupila Čolin album i broj 066 uz njega, da li moram da definišem 3 (tri) broja 066, jer se u uputstvu govori 3, a ne do 3.
Mislila sam da mužu dam taj 066, kad ga aktivira dobiće još 500 din, pa da to koristimo mesec dana, a da zadržim svoj 064, jer i tako imamo previše raznih brojeva, sad sam se uhvatila u razmišljanju da kupim neki jeftini mobilni. Tako da ispade da jeftinije može ispasti skuplje
Dakle da li mogu da uspostavim F&F između 066 (Čola) i svoj 064 ( nemam ni jedan F&F na njemu) ?
Ukratko dva pitanja:
mora li tri broja i može li F&F između 066 i 064 ?
[ brankos @ 19.03.2010. 19:29 ] @
NE mora tri broja (od jednom). Ne mora ni u opšte.
Između 066 i 064 - može.
[ Tamara_K @ 19.03.2010. 20:05 ] @
Super, hvala
[ paradoxxx @ 05.04.2010. 11:30 ] @
Nakon sto se iskoristi prvih 500 minuta sa f&f brojevima, da li uplata od 300 dinara ostaje na racunu ili se automatski uzima za aktivaciju novih 500 minuta.
[ Bockyman @ 05.04.2010. 12:20 ] @
Ja koliko shvatam ovu promociju (ali je ne koristim),trebalo bo da tih 300din ostane na računu i da se automatski dobije tih 500min (mada se sa MTS-om nikad ne zna).
Čini mi se da je neko već napisao da NE naplaćuju uspostavu veze sa tim besplatnim minutima između F&F brojeva,pa bi lepo bilo da neko to potvrdi...
[ zvezdasbg @ 05.04.2010. 12:28 ] @
Mislim da ne naplacuje uspostavu veze.
[ scylerx @ 05.04.2010. 12:36 ] @
Kažu na 789 da ti dopuna od 300 din ostaje, a da pride dobijaš 500 min/sms dobijaš ka definisanim f&f brojevima.
[ espresso @ 05.04.2010. 12:45 ] @
Uspostava se ne naplaćuje.
[ paradoxxx @ 05.04.2010. 13:00 ] @
@scylerx: hvala..
Citat:
scylerx: Kažu na 789 da ti dopuna od 300 din ostaje, a da pride dobijaš 500 min/sms dobijaš ka definisanim f&f brojevima.
uspostava se ne naplacuje i prijatno me iznenadilo to sto skidaju minute i sekunde bez zaokruzivanja, znaci potrosis 90 sekundi naprimer, za toliko ti i umanje preostale minute, nije lose ;-)
[ mirap @ 13.04.2010. 12:24 ] @
Ovako - cini mi se da sam 15.03 aktivirala karticu dobijenu uz cd. Sinoc sam dobila obavestenje od mts-a da sam potrosila 500 besplatnih minuta sa tri definisana f&f broja. Danas uplatim 300 din na taj broj, ali se nista ne desava, tj. kada okrenem *107# prijavi mi 0 besplatnih min, a posto sam razgovarala sa jednim od f&f brojeva, proverila sam i vidim da su mi skinuli kredit za razgovor!
Zna li neko da li treba da istekne mesec dana, pa da se uplati dopuna ili svaki put treba ponovo definisati brojeve ili... nesto trece?!? Da li je neko uspesno uplatio tih 300din i kakav je postupak?

Posto na drugom broju imam uslugu najdrazi broj, tamo me obaveste da mi je isteklo 30 dana i ako ima dovoljno para na racunu automatski obnove pretplatu ili me obaveste da nemam dovoljno kredita, pa mi sa ovim nista nije jasno!
[ paradoxxx @ 13.04.2010. 14:02 ] @
Citat:
Zna li neko da li treba da istekne mesec dana, pa da se uplati dopuna ili svaki put treba ponovo definisati brojeve ili... nesto trece?!? Da li je neko uspesno uplatio tih 300din i kakav je postupak?

Zanimljivo pitanje, i mene isto zanima, neko?
[ mirap @ 15.04.2010. 12:09 ] @
Evo da javim sta se desava - danas (15.04.) na racunu imam 500 besplatnih minuta za razgovor sa tri F&F broja (15-tog marta sam aktivirala karticu).
Znaci da tek po isteku 30 dana, ako si dopunio kredit u medjuvremenu sa 300din, dobijas besplatne minute, s tim sto u mesec dana imas pravo na 500 besplatnih i to je to - kad to potrosis skidaju kredit za razgovore. Ta mesecna dopuna ostaje na racunu - ne naplacuje se ni uspostavljanje veze, ni obnova besplatnih razgovora sa tri definisana broja, niti moras ponovo da ih definises - osim ako hoces da ih promenis, sto se naplacuje!
Pa, mislim da se isplati!

[Ovu poruku je menjao mirap dana 15.04.2010. u 17:18 GMT+1]
[ paradoxxx @ 15.04.2010. 15:38 ] @
Drugim recima ukoliko potrosis minute pre tih 30 dana nove ne mozes da kupis; onda je bolje uzeti novu karticu za 200 dinara sa 200 dinara kredita i odmah koristiti 500 minuta, trebace mi serpa, ali poveca, za sve ove kartice.. ;-))))))
[ mirap @ 15.04.2010. 16:13 ] @
Iskreno najvise mrzim kada dobijem poruku sa nepoznatog broja, po kojoj ne mogu da zakljucim ko mi je salje, a taj neko ne nadje za shodno ni da se potpise.
Zato ja ove besplatne nemilice koristim sa ova tri broja, a kredit me je potkrpio za zvanje oglasa i kada sam potrosila minute, a jos mi je i preteklo - tako da se meni isplati :)!

@paradoxxx
Hajde za kartice - one su male, ali sta ces s tolikim cd-ovima Zdravka Colica - jedino ako planiras da ih prodajes ;))))))))
Pozzz
[ paradoxxx @ 15.04.2010. 17:20 ] @
Colu poklanjam gratis drugarima i komsijama, jedan mi je dovoljan, a uvek se potrudim da obavestim svoja 3 f&f broja o novoj kartici, za sada imaju razumevanje, mozda zato sto imaju besplatnih 500 minuta sa mnom, ne bune se nesto, samo pricaju i cimaju da ih zovem ;-))
[ harold85 @ 20.04.2010. 13:40 ] @
Kupio sam karticu, promenio sam sa kul na tipi tarifu i posle definisao jedan F&F broj, i na kraju je ispalo da nista nije besplatno sa tim brojem.

Da li je problem u tome sto sam promenio tarifu? Ako jeste, da li mogu da se vratim na kul i da ipak imam popust sa F&F brojevima?
[ paradoxxx @ 20.04.2010. 15:45 ] @
Citat:
harold85: Kupio sam karticu, promenio sam sa kul na tipi tarifu i posle definisao jedan F&F broj, i na kraju je ispalo da nista nije besplatno sa tim brojem.

Da li je problem u tome sto sam promenio tarifu? Ako jeste, da li mogu da se vratim na kul i da ipak imam popust sa F&F brojevima?

Da, samo u KUL tarifi imas besplatne poruke i minute ka 3 ff broja. Nova promena se naplacuje 59 dinara. Meni se desilo isto, vratio se na KUL.
[ harold85 @ 20.04.2010. 17:38 ] @
Ok, hvala na pomoci.

Vratio sam i sada je sve ok. Malo je bezveze sto moram da ostanem na ovoj tarifi ali svejedno.
[ Lupitter @ 21.04.2010. 08:42 ] @
da li se placa definisanje ta tri f&f broja, tipa 300din mesecno pa se sledeceg meseca obnavlja sa novom uplatom?
da li nakon definisanja ta tri f&f broja poziv ka nekom od tih brojeva se zaracunava inicijalizacija poziva, odnosno uspostavljanje veze?

ili je sve apsolutno besplatno sa ta tri f&f broja? dakle bez mesecne naplate, bez naplate uspostavljanja veze i sl.?
[ scylerx @ 21.04.2010. 12:14 ] @
U ovom paketu, ako si dopunio sa 300 din odjednom, automatski ti se dodaje 500 min, nemaš potrebe da ponovo biraš brojeve, jedino ako želiš da izmeniš već postojeće. Uslov da dobiješ minute i poruke je da je prošlo 30 dana od prethodno dobijenih minuta, nenaplaćuje se inicijacija poziva niti se zaokružuju minuti ka izabranim F&F brojevima već je sve u "starim i dobrim" sekundama U suštini nije loša ponuda, možeš minute trošiti i za video call.
[ HappyIndividuals @ 27.04.2010. 21:05 ] @
Posle uspešno aktivirane kartice prošlo je više od mesec dana (zapravo bile su to dve 066 kartice) uplatih po 300 dinara dopune kredita za obnovu 500 minuta friends & family razgovora. Pozivajući *107# dobija se poruka: preostalo vam je 0min. i 0sek. Poslao sam pitanje mts-u sa njihove web stanice danas i nadam se odgovoru
[ HappyIndividuals @ 29.04.2010. 20:50 ] @
Evo, stiglo danas po 500 minuta razgovora na oba broja
[ freeworld @ 09.05.2010. 13:05 ] @
Da li je na ovim 066 brojevima moguce aktivirati omiljeni broj,i ako je moguce dali je sms prema 3 frends and family broja free u periodu dok je aktiviran omiljeni broj?
[ MP3MP3 @ 09.05.2010. 15:38 ] @
Ne gubiš pravo na SMS jer je to standardna usluga za KUL tarifu, nebitno što imaš omiljeni broj ili omiljena 3 broja.
Da te ne zbunim, verovatno znaš da je svako ko kupi CD sa karticom na KUL tarifi.
[ owim @ 09.05.2010. 18:24 ] @
To znači da to uopšte i nisu 066 brojevi? Ili samo imaju 066
numeraciju, a zapravo su kao iz 064/065 serije, mogu da se biraju
tarife, 778 automat... sve ono što ne postoji na 066 pripejd? Nisam
pripejdaš, pa slabije pratim. :-)
[ freeworld @ 09.05.2010. 20:38 ] @
MP3MP3:

Znam da su kartice na kul tarifi,nisam mislio na tri omiljena broja tipa 299 din + porezi.Znaci aktiviras F&F brojeve na 778 i prema njima imas 500 minuta,mislim da se proverava na *107# i tarifiranje nije u sekundama kao sto je neko napisao na forumu.Isto sam negde procitao da se uz 500 min dobija i 500 sms znaci nije neogranicen besplatan sms mada to nisam proverio i ne znam gde se proveravaju besplatne poruke,samo znam da ne skida kredit.Primer,tipi tarifaimas f&F brojeve i kada aktiviras omiljeni broj sve dok traje omiljeni broj nisu aktivni ni f&f brojevi.Kako je to sa porukama na ovim karticama.

owim:

To su oni drugi 066 brojevi :D:D......
Salim se nemoj da zameris.
Da,ti brojevi su kao 064 065 prepaid mozes da zoves 778 F&F itd.
[ lazamil @ 17.05.2010. 21:32 ] @
Aktivirao sam ovaj paket 10. aprila i imao sam bonus minute do 10. maja i mislim da mi je ostalo jos nekih 10 min, par dana posle toga proverim na *107# i pise mi "Istekao je period u kome ste mogli da koristite Vase bonus minute", odem do kioska i uplatim dopunu za 300 kako bi dobio nove benus minute, medjutim nista se ne desava. Zanimljivo je to da mi SMS ka F&F brojevima ne naplacuje, ali mi razgovore tarifira normalno. Da li neko ima slicna iskustva i zna li o cemu se radi?
[ zvezdasbg @ 18.05.2010. 00:34 ] @
A da pozoves kol centar i pitas?
[ lazamil @ 18.05.2010. 09:25 ] @
Ukljucili su sami jutros, posle 2 dana, znaci potrebno je sacekati par dana.. ako neko ima slican problem da zna..
[ MP3MP3 @ 18.05.2010. 11:19 ] @
Na drugom forumu sam čuo ako ovu karticu sa Čolinim CD-om, prebacite na TIPI tarifu gubite promociju.
Znam i ja kažem da je debilizam.
[ ironman @ 24.06.2010. 20:22 ] @
Kada sam kupio karticu, imao sam ovih 500 minuta, sada sam dopunio sa 300 din i nema ih! Mozda im je potrebno neko vreme da prodje kroz sistem?
[ zvezdasbg @ 26.06.2010. 07:54 ] @
Ortaku se aktivirala promocija tek dan dva nakon sto je uplatio. Sacekaj malo....
[ predragc @ 01.07.2010. 19:02 ] @
a kako da aktiviram ove besplatne poruke,da definisem ta 3 frenda i tada dobijam minute i sms...?
[ paradoxxx @ 02.07.2010. 12:55 ] @
Citat:
predragc: a kako da aktiviram ove besplatne poruke,da definisem ta 3 frenda i tada dobijam minute i sms...?

da..
[ rebalza @ 11.12.2010. 11:20 ] @
izvlacim ovu temu ali me zanima samo da li neko zna da li "promocija" mts-a da kul tarifa sa f&f brojevima ima besplatne poruke, ima svoj rok trajanja? hvala, pozdrav
[ freeworld @ 11.12.2010. 15:56 ] @
To se kod njih nikad nezna,bice besplatne do nove godine a posle videcemo:)