[ nenad02060 @ 09.03.2010. 17:48 ] @
U inostranstvo diploma nista ne znaci niko nece diplomu ni da pogleda jer ako imas diplomu mora i dobro da te plate.
Ja zelim da e zaposlim u gradski saobracaj ali su mi rekli da moja diploma za Informatiku koju imam njima nista ne znaci, isto su mi rekli da moram da imam neku tehnicku, ekonomsku, masinsku....... nije bitno koju ali moram da imam takvu skolu a ne Informatiku.
Mada ja znam da se gradski autobus ne vozi sa diplomom bilo koje skole nego se vozi sa D kategorijom.

I zato zelim da znam da li mogu neku takvu diplomu da kupim u Srbiji???
Diploma ce mi znaciiti samo da se zaposlim ali ne i da radim u tom smeru.
kolika je od prilike cena i ko to moze da mi da.....?????
[ zzviktor @ 09.03.2010. 17:55 ] @
Kao da si pitao da li neko moze da ubije coveka za mene!

Ovo sto ti pitas je krivicno delo!

No sto se sa informatikom zaposljavas kao vozac, tezak je to posao, a i
tesko je sa ljudima bolje je sa racunarima raditi!!!
[ nenad02060 @ 15.03.2010. 12:52 ] @
Krivicno delo jeste, ali neznas ti jos, sta se sve u EU desava.
Svi funkcioneri u svetu lazu i falsifikuju po nesto pa i to je krivicno delo, a zasto da ne urade i obicni ljudi?????
I oni moraju od necega da zive kad vec nemaju platu jednog politicara ili sudije.
A ako hoces da se uveris imas na pinku "trenutak istine" tamo su dosla mnoga ukrstena pitannja ali mora da se govori istina kako su podmitili politicare nisu platili porez, falsifikovali dokumentaciju.... zar to nije krivicno delo????

ili tebi je bolje kad oni falsifikuju i dobro da zarade a ti da im budes SKLAV! da nemas ni za hleb.
Prati malo vise politiku iz vise zemalja pa ce vidis kako to izgleda, Rumuni i Bugari su usli u EU 2007 god. ali oni nisu usli jer im je dobro oni su usli da kradu iz budjeta evropske unije jer sto veca suma novca nece se primeti koliko su krali,
i zato mi srbi sad mrzimo rumune i bugare jer su ispali bolje od nas srbe...
[ nenad02060 @ 15.03.2010. 13:30 ] @
i sta tebe zanima ako neko za novac hoce to da uradi imamo niovac dobro placam a neko nema pa mi to uradi sta tbe to zanima???
ti ostani glup a ja radim kako se svuda u svetu radi...

i da te pitam kad neki muskarac ide ulicom i neka zenska mu nudi sex za novac da li je to krivicno delo??? advokate jedan
[ zzviktor @ 15.03.2010. 14:36 ] @
Covece leci se!

Ti javno pozivas nekoga da ti da ponudu da za tebe ucini krivicno delo!

Ti si za posmatranje!

eda:
Prostitucija je krivicno delo, a po novom k.z. je i koriscenje zena koje su
bile zrtve trgovine ljudima, ili su se prisilno bavile prostitucijom, a ti
si za to znao ili si mogao znati krivicno delo i zaprecena je zatvorska
kazna!

molim moderatore da obrisu temu, jer je es kao sto svi znamo visoko na
pretrazivacima.s
[ nenad02060 @ 17.03.2010. 14:43 ] @
pa koliko vidim ti si hteo da postanes advokat da bi odjepario ljude i odugovlacio sudske predmete da bi imao od cega da zivis ali samo da znas da je i to jos vece krivicno delo.
ako ti neko nudi novac za badava ti uzmi, ali vi advok. nemojte da odugovlacite sudke predmete kako bih ste neki dinar zaradili.
ako mislis da nisam upravu u vezi advokaturi....
?????zasto advokati nisu hteli da im se uvede fiskalne kasse?????
a odgovor je: DA BI MOGLI STO VISE DA DJEPARE GRADJANE SRBIJE.
zasto saobracajci u srbiji kaznjavaju bez ikakvog razloga??
zato sto ako ne kanjava nikoga nece imati sta da jede.
zasto ivica dacic nije nikada odgovarao, a izvrsio je mnogo teska krivicna dela u vreme kada je milosevic vladao???

mnogi ljudi pricaju da je sada u srbiji demokratija, kao i u drugim zemljama EU ali da znas sinko da to nije istina.
evo ti jedan primer:
idi prodji pesice na crveno svetlo i da vidis koju ces kaznu dobiti od policije.
odmah ce ti reci da si ugrozio saobracaj sto uopste nije istina jer pesak nikada ne moze da ugrozi saobracaj moze samo onaj koji upravlja motonim vozilom da ugrozi pesaka.

ali to je vec diktatura kada saobracajac naredjuje nekome sta da radi i na koje svetlo da predje ulicu.

ja sam moozda za posmatranje a ti nisi vise ni za to a nisi ni za ludnicu za tebe nema leka.
[ Svarog @ 17.03.2010. 19:06 ] @
Uspeo sam da procitam sve sto si napisao...ti nisi MOZDA za posmatranje-ti si DEFINITIVNO za posmatranje kad postaljas ovakva pitanja na forumu...moj savet ti je da ostavis oglas u ,recimo, Politici (posto doticna ima najveci tiraz) pod sekcijom razno i napises- "Kupujem diplomu srednje skole,dobro placam" sa brojem telefona pa ako ti se javi neko super


/irony off
[ nenad02060 @ 18.03.2010. 00:48 ] @
pa glupacu jedan ja imam meni ne treba ja za druge trazim BIZNIS JE BIZNIS..... Jebg brate tako ti to ide u zivotu kad se dobro zaradjuje.
a sto se tice na onome sto sam vec napisao o politici uopste se ne plasim jer znam da sam upravu a to znaju i mnogi drugi koji su pametni....
[ Svarog @ 18.03.2010. 07:53 ] @
Izvini pametni,nisam te prepoznao :) Iz tvojih prethodnih postova proizilaze dve mogucnosti:

1.Lazes nas
2.Lazes sebe

Kako? Prvo kazes
Citat:
nenad02060
Ja zelim da e zaposlim u gradski saobracaj ali su mi rekli da moja diploma za Informatiku koju imam njima nista ne znaci, isto su mi rekli da moram da imam neku tehnicku, ekonomsku, masinsku....... nije bitno koju ali moram da imam takvu skolu a ne Informatiku.


A kasnije

Citat:
nenad02060: pa glupacu jedan ja imam meni ne treba ja za druge trazim BIZNIS JE BIZNIS..... Jebg brate tako ti to ide u zivotu kad se dobro zaradjuje.
a sto se tice na onome sto sam vec napisao o politici uopste se ne plasim jer znam da sam upravu a to znaju i mnogi drugi koji su pametni....


Po onome sto si napisao izgleda da se tamo gde ti zivis potpuno drugacije definise pojam "inteligentna osoba"

Elem,kao sto rekoh,srecno ti bilo u kupovini diplome...bizMismene :)
[ nenad02060 @ 18.03.2010. 22:43 ] @
dli ja tebe lazem ili ne toje vec moje.... ali se po tome vidi jer nemas pojma o zivotu jer ako neko hoce neki fals ili u tom stilu niakda se ne stavlja svoje licno ime
ali vidim da vam je nesto krivo ali ne znam zasto, verovatno da nemate hleb da jedete
a vi ste sitna riba ne mozete nikome nista niti da sprecite to niti da zaradite neki novac jer niste niko i nista.
[ Nabukodonosor @ 04.04.2010. 11:57 ] @
Na ovom forumu je osnovni jezik srpski. Ti zemljace govoris nekim indijanskim dijalektom. Ne znas da govoris i pises kako dolikuje, ali zato znas da das oglas da kupujes diplomu srednje skole. Pametnije bi ti bilo da stvarno upises neku vecernju skolu, i mozda se naucis pravopisu i osnovnoj medjuljudskoj konverzaciji, nego sto se bavis sitnim kriminalom.

Moderatori, ajde zatvarajte ovo pre nego sto bude kasno.