[ wargamehide @ 11.01.2004. 15:31 ] @
Koji?
[ igorsa @ 11.01.2004. 16:29 ] @
Hm, pa po meni SARS.
[ superbaka @ 11.01.2004. 17:39 ] @
svi herpes virusi... kakva je to raznovrsnost...
napadaju sve organske sisteme... daju toliko dobrih i opasnih bolesti!
[ igac @ 11.01.2004. 20:21 ] @
a i bolesti navedite neke :) ja gotivim tuberkulozu :) a i sida nije losa... samo isfurala se, bas je puno ljudi fura ;)
[ manca @ 11.01.2004. 21:33 ] @
HIV je ubedljivo najaci :)
[ wargamehide @ 12.01.2004. 14:50 ] @
Kakav zez
[ NikolaVeber @ 12.01.2004. 15:06 ] @
A ako si mislio na komjuterske viruse, mislim da smo u prosloj diskusiji utvrdili da je bejzbol-palica ubedljivo najefikasnije resenje protiv racunarskis sistema i njihovih korisnika i administratora.

Prednosti u odnosu na vecinu ostalih:
-Ako se pravilno upotrebi ne ostavlja svedoke
-Nije ogranicena na samo jedan operativni sistem
-Unistava kako softver tako i hardver
-Donosi nevidjenu dusevnu satisfakciju
-Oslobadja stresa
...
[ Mitrović Srđan @ 12.01.2004. 17:44 ] @
Citat:
manca:
HIV je ubedljivo najaci :)



@all

da li se bolesti mozga racunaju
[ formeye @ 13.01.2004. 12:20 ] @
Najgori i najopasniji racunarski virus/trojanac:
Windows (ima ga u raznim verzijama - za koju godinu izlazi novi - dugorogi) :)))
[ weB_KiLeR @ 14.01.2004. 00:46 ] @
Citat:
formeye:
Najgori i najopasniji racunarski virus/trojanac:
Windows (ima ga u raznim verzijama - za koju godinu izlazi novi - dugorogi) :)))


E najvise mrzim kad dodju tako likovi sa linux-om i kenjaju za win, naravno bez ikakve potrebe...
Ok cimanje i to sve ali na primer ja koristim windows zato sto mi je mnogo prakticniji i ceo software za programiranje mi je u win-u, a i windows je mnogo zanimljiviji od linuxa.
A i vecina likova koji korsite linux, koriste zato sto misle da je to cool a ne zato sto im treba voleo bih tacno da vidim razloge zasto neko koristi linux.
Meni licno bi linux bio ne praktican prvo sto ne mogu iz njega na net, nemam drivere za wlan card, a drugo sad radim uglavnom win programiranje tako da mi linux uopste nije potreban...
[ superbaka @ 14.01.2004. 20:50 ] @
kada se broj korisnika linuksa izjednaci sa brojem korisnika vindousa tad ce i broj prijavljenih bagova biti priblizno isti a i ne sumnjam da ce pronaci nacin i da linuks napune virusima...
sto bi nase bake rekle (a odnosi se na one koje mnogo hvale linuks a pljuju po vindouzu):
" ne trcite pred rudu"!
[ Sundance @ 23.01.2004. 14:07 ] @
kolko ja vidim, na raznoraznim bugtraq listama uvjerljivo vode unixodni OS-evi. a i samo pitanje definiranja ozbiljnosti "propusta" je diskutabilno, jer win uglavnom koriste korisnici navikli na point'n'click instaliranje patcheva i sl. shit, uglavnom zbog nize razine razumijevanja, tako da se neki major bug na Linuxu moze rijesiti kroz par dana, dok na win treba par mjeseci i nekoliko milijuna $$$ da bi svatko znao za MsBlast i RPC shit. i formeye, neces vjerovat, postoje ljudi koji jednostavno zele pristekati USB stick i da on proradi kroz par sekundi, bez upisivanja ikakvih kripticnih naredbi za mountovanje i sl. shit kojima samo sebi dizes misljenje da razumijes kako stvari funkcioniraju..iako u biti nemas blage veze (ne ti, ovo mislim opcenito :)

i PS: meni su najdrazi ZMist i Hybris - jednostavno remek djela!
[ littleboy @ 23.01.2004. 19:12 ] @
Manca.