[ slomir @ 10.03.2010. 14:47 ] @
Pre svega izvinjenje moderatoru na duzem naslovu, jednostavno nisam znao kako da objasnim ovo cudno ponasanje telefonske linije...

Dakle, kada razgovaram sa nekim telefonom, a u to vreme neka treca osoba pokusava da me dobije, ona(treca osoba) ima regularan signal kao kad telefon zvoni tj. kao kad telefon nije zauzet.

Kad zavrsim razgovor i kada me ljudi dobiju pitaju me sto me nema kuci, telefon zvoni, a ne javljam se i slicno....

Takodje, napravio sam test i sa mobilnim telefonom, tj. ja sam nazvao prijatelja, a zatim sam pozvao svoj fiksni broj preko mobilnog telefona i cuo normalan signal kao da nije zauzeto,tj. telefon zvoni. Pritom, na ekranu mobilnog je ispisana poruka "Call is waiting at other party".

Da li neko ima bilo kakvu ideju u cemu je problem?

[ Vic @ 10.03.2010. 14:54 ] @
Uključen je call waiting na tom pretplatničkom broju.
[ zexoni70 @ 10.03.2010. 15:05 ] @
Ako zelis da deaktiviras uslugu Call waiting onda uradi sledece:
Podigni slusalicu i ukucaj #43#
a ako pozelis ponovo da aktiviras ovu uslugu ukucaj *43#
Ovde imas sve objasnjeno http://www.telekom.nadlanu.com.../Usluge.aspx?ac=solo&br=17
Pozzz!
[ calexx @ 10.03.2010. 16:34 ] @
Ako imaš ISDN, onda je to već uključeno. To se i meni dešava, ali kada razgovaram, a neko me zove, čujem signal pa po potrebi mogu da prekinem razgovor ... nikad me nije zanimalo, ne znam da li je aktivna i usluga držanje veze, onda može da se pauzira tekući razgovor, javi na novi poziv a posle nastavi onaj prvi.
[ slomir @ 10.03.2010. 19:50 ] @
Veliko hvala svima na odgovorima.

Pojma nisam imao o ovim uslugama Telekoma. Nemam ni pojma kako je ta usluga aktivirana. Sreca, pa se ne naplacuje mnogo... U svakom slucaju resen je 'problem'.

Jos jednom hvala vam na odgovorima.