[ mladjan.antic @ 12.03.2010. 16:00 ] @
Evo uradih neku verziju mog portfolia.
www.anticdesign.info

Kritike i predlozi su dobrodosli smile.gif
[ kelja @ 12.03.2010. 21:56 ] @
Iju, tabele! Zezam se, meni to ne smeta, al' sad ce da se jave cistunci, pa da ti kazu koju o tome. :)
Cenim minimalizam, ukusno, elegantno, odmereno, ali bi mogao da ubacis jos koji graficki motiv na stranu.
I mozda da povecas ikone u meniju? Sicusne su nekako...

I da, na 1680x1050 su leva i desna strana previse udaljenje, zbij ti to malo, a nek okolo zvrji praznina. ;)

Pozdrav!
[ Stranger2 @ 14.03.2010. 12:55 ] @
Pa dizajn koji si odabrao si dobro izveo. Medjutim ne znam koliko je prikladan jer ne znam kome si namenio sajt. "Obicni" korisnici koji bi eventualn ohteli da im pravis sajt bi vise voleli da u portfoliu imas primee nekoliko konkretnih sajtova. Ovako mi vise deluje kao portfolio nekog fotografa ili umetnika. Dakle za neku vrstu umetnosti je dobar portfolio ali za vestine koje si nabrojao je za sada slab.
[ mladjan.antic @ 14.03.2010. 13:04 ] @
Ovo je "pocetni" portfolio. Puno radim, tako da ce biti mnogo vise primera. A sto se tice ciljne grupe, nisu to domaci mali privrednici nikako, jer su neozbiljni i tesko je raditi sa njima. Sa strancima sa mnogo lakse radi :)
[ e-manager @ 08.04.2010. 19:55 ] @
Citat:
Recikliraj! is web calculator who say you how mouch energy you can save with recycling, and what you can do with this saved energy.



Povedi racuna o engleskom jeziku. Ne mozes da kazes ovako (onaj deo koji sam podebljao). Prvo, ne mozes za sajt da kazes who, bolje je da koristis which ili that. Drugo, pored say ne moze da ide you (ili slicno), vec onda moras da upotrebis glagol to tell.

Recenica onda moze da pocne ovako: Recikliraj! is web calculator which tells you how mouch energy

Ili ovako: Recikliraj! is web calculator that tells you how mouch energy...


Poz.


I ne videh, pa neka ostane, da ne menjam: ne kaze se mouch - much