[ misteryns @ 16.03.2010. 07:44 ] @
Evo ovako,ugasio sam racun u banci,koji sam prijavio prilikom uzimanja besplatnih akcija..e sad me zanima kome i kako da "javim" da mi je otvoren drugi racun...gde god sam gledao po sajtovima,koji imaju ikakvu vezu sa drzavnim akcijama,nisam nista nasao..zanima me da li je neko imao slicno iskustvo..pozdrav i hvala unapred
[ Take 5 @ 16.03.2010. 07:55 ] @
Probaj da se obratiš na [email protected] / [email protected]
[ misteryns @ 16.03.2010. 10:52 ] @
ok,hvala ti puno.....
[ mrle 011 @ 16.03.2010. 11:33 ] @
to sto ti je racun "ugasen" ne bi trebalo da ima ikakve veze.
..... mada, ko zna .... svasta mozes ocekivati na salteru banke.

najnormalniji postupak bi bio da ti ovi uplate te novce od akcija na taj racun i da ti odes u banku i to podignes.
to sto ti je racun "ugasen" ne znaci da je izbrisan svaki trag o tebi, broju tog racuna itd.

uostalom, do danas je proslo 2-3 godine, ili koliko vec, od kad su svi prijavili neke racune za te uplate ... a u tom medjuvremenu je poumiralo dosta ljudi ciji su racuni, je li, zbog smrti "ugaseni, ali to nije nikakva prepreka da naslednik pokojnog ode u banku i podigne taj novac.
naravno, sa onim resenjem sa ostavinske rasprave u kojem pise da je bas on naslednik tog novca i tih akcija i cega vec sve, a ne neko drugi.

kako god bilo, mislim da je najjednostavnije da okrenes telefonom samu tvoju banku, pa da pitas njih.

[ Horvat @ 16.03.2010. 18:38 ] @
@mister,molim te javi ako ti odgovore na email,ja sam im jos davno uputio email s jednim pitanjem ali nisu se udostojili odgovora
[ misteryns @ 16.03.2010. 18:52 ] @
@mrle011

Mozda nisam najjasnije objasnio..nije problem do banke,vec sam mislio kako i kome da se obratim,da taj racun vise nije u funkciji,jer sam na njega primio 1700 din,i sad je taj racun ugasen..znaci,kome da se obratim i javim,i da kazem koji mi je novi racun i da mi na njega uplacuju neke eventualne buduce uplate...

hvala u svakom slucaju na odgovoru
[ bobanex @ 16.03.2010. 18:58 ] @
http://www.priv.yu/besplatne_akcije/prirucnik_podela.php
[ Bik Koji Sedi @ 16.03.2010. 19:09 ] @
A kakve buduće uplate očekuješ?

To što si dobio, dobio si. Pari su uzeo, ne? Pa to ti je to, od ove države ne očekuj više para.

Kada i ako budeš poželeo da prodaješ te akcije koje smo svi kao dobili, lako ćeš račun regulisati tada.