[ MaxM @ 16.03.2010. 22:07 ] @


Iako se na Svetskom kongresu mobilne telefonije u Barseloni , gde je ovaj novi smartphone iz HTC ponude predstavljen, govorilo da će se on pojaviti u Evropi tek u aprilu, dve nedelje pre tog roka Legend se pojavio na evropskom, ali i domaćem tržištu.

Najniža cena po kojoj možete nabaviti HTC Legend, u okviru Vip postpejd paketa, iznosi 19999 dinara u tarifi Postpejd 1800. Cena uređaja uz ostale pakete biće dostupne od sutra na vipmobile.rs


Izvor B92

Sto mi krivo sto prodadoh Magica, Android je stvarno vrhunska stvar, a mogu misliti kako ce da radi na ovom cudu
[ laza4ba @ 20.03.2010. 09:41 ] @
http://vipmobile.rs/privatni/p...i-telefoni/htc-legend.858.html
[ netke @ 23.03.2010. 23:42 ] @
Da li je neko pokusao da otkljuca ovaj uredjaj s obzirom da ga Vip isporucuje zakljucanog na svoju mrezu cak i ako ga kupite bez ugovora?
[ MaxM @ 24.03.2010. 08:16 ] @
Klasicno ubacivanje softwarea se moze otkljucati, ali mislim da se gubi garancija na aparat. Jesi siguran da je zakljucan na mrezu?
[ netke @ 24.03.2010. 10:24 ] @
Poprilicno sam siguran da je zakljucan, probao sam da ubacim 063 karticu i telefon nije registrovao mrezu.
[ MaxM @ 24.03.2010. 12:48 ] @
Drugar je uzeo HTC tattoo koji je bio zakljucan na vip i kada je ubacio drugu karticu, pisalo je da je SIM LOCKED? Jel i kod tebe pisalo isto, ili samo nije imalo mrezu??
[ netke @ 24.03.2010. 13:12 ] @
Samo nije bilo mreze iako je fino procitao kontakte sa SIM kartice. Nisam imao vremena da se vise igram sa njim jer sam bio u radnji.
[ MaxM @ 24.03.2010. 13:16 ] @
Znaci da nije zakljucan, proveri SIM ili podesavanja mreze
[ |!| @ 10.04.2010. 02:24 ] @
Ja sam ga uzeo juce i nije zakljucan, a to mi je i prodavac u VIP-u potvrdio, tako da bez brige :)

Ovo je najbolji telefon koji sam u zivotu imao i probao (doduse, nisam probao iPhone :) ) i mislim da ima potencijala za veoma uspesnu prodaju :) Ekran mu je fantastican, dobro se vidi i pri jakoj dnevnoj svetlosti. Nisam imao prilike da ga mnogo testiram, ali do sada sto sam isprobao, sve je radilo besprekorno. Baterija uz intezivno koriscenje wifi, 3g, bt, gps traje 3-4 sata, dok bi uz neko normalno koriscenje trebalo da izdrzi vise od jednog dana, ali to jos uvek nisam potvrdio (nije uspeo ni da prenoci :) ) Odziv mu je fenomenalan, brz, za razliku od nokijinih ili samsungovih touch modela. Verovatno sam nesto i propustio, ali sve u svemu, prezadovoljan sam.
[ ninjaz @ 14.04.2010. 18:40 ] @
Stigao i HTC Desire

Citat:
Drugi model kompanije HTC koji je, pored modela Legend, najavljen na kongresu u Barseloni stigao je na domaće tržište i od sutra će biti dostupan u Vip prodajnim objektima.


Izvor: B92

[ osmania @ 07.06.2010. 14:49 ] @
ja sam uzeo isto htc legend,
telefon je znaci boli glava kad ga uzmes. Imam 1GB A1 austrijanci HSDPA+ 7.2 internet leti na njemu,
ekran jako brz, odziv znaci predobar,
baterija 3 dana sasvim ok koliko cackam po njemu
za svaku pohvalu....
i znaci oklop je alu ali citao sam da su to prikopcali sa telefonom da bude isto kao antena, znaci signala ima gdje hoces i osjeti se da je puno bolji signal...
za svaku preporuku
poskup jest ali isplati se....