[ R A V E N @ 22.03.2010. 11:53 ] @
Da li je neko primjetio ovu pojavu kod Opere i može li se kako riješti? Nije mi toliki problem, ali eto...

Preciznije, radi se o tome da, iako izgleda da se stranica u potpunosti otvorila, progress bar koji pokazuje stepen učitavanja stranice i dalje je aktivan i ugasi se tek poslije poprilično dugo veremena, možda poslije nekih 5-10 minuta. Pretpostavljam da je JavaScript krivac, jer se tamo negdje izvršava neka petlja toliko dugo vremena.
[ Flash411 @ 22.03.2010. 12:15 ] @
Primjetio sam da opera nekad dosta dugo ceka da se ucita slika ili neki element s nekog
sporijeg servera,pa progress bar stoji izuzetno dugo iako se cini da je stranica skroz
ucitana.
[ bachi @ 22.03.2010. 12:15 ] @
http://www.opera.com/docs/changelogs/windows/1051/

Izašla je nova verzija.
[ R A V E N @ 22.03.2010. 22:50 ] @
Tu i koristim. Evo i večeras odbila su mi se učitati dvije adrese sa avastove! stranice, a neku veče i BBC News, dok 10.10 radi bez problema, a uz to i Hotmail je nefunkcionalan - stranica izgleda kao da je djelimično učitana, i pritisak na dugme za logovanje nema efekta. Oh well (kako obično kažu), valjda se sa ponekom greškicom (ili greškom) može živjeti.

Vidim da je taj Fanboy AdBlock neka lista za blokiraanje reklama. To ne koristim, nego listu blokiranih adresa sam samostalno izradio i održavam je, da se nebi usporavalo provjerom na adrese kojih i nema u stranicama koje otvaram.