[ DjBanchy @ 24.03.2010. 23:37 ] @
Kupio sam skoro notebook Dell Vostro 1015, instalirao Windows 7 x64 Professional (uzeo original sa faxa) i problem je sledeci: Blutooth driver sam instalirao ali mi pri instalaciji govori da ga ukljucim sa ALT+F11 (ista kombinacija tastera ukljucuje i Wirelles, koji je inace uvek ukljucen), lampica nikako da zasvetli. Ugasim i upalim ponovo i nece. Pokrenem propratni software za blutooth i opet mi govori da ukljucim sa navedenom kombinacijom tastera... Neki help?

Drugi problem, je u Device manager-u gde mi sotji da nije instaliran neki Base System Device i nemam pojma sta je. Pokusao sam preko neta da nadje drivere, preko WIn Update-a i nista. Dobio sam Resource CD uz nbook ali nista nisam uspeo s njim... Now what?

Treci problem, nedam se da je i poslednji je pronalazanje drivera za integrated webcam 2.0! Instalirao sam Webcam Manager i obavestava me pri pokretanju kamere da nije instaliran driver i da to uradim preko Resource CDa, i to sam pokusao i sipak! A npr kad pokrenem skype ili recording na FBu, kamera se pokrece! Vise ne znam 'de da teram...?

[ DjBanchy @ 25.03.2010. 09:28 ] @
Resio sam 2 problema, ostala je jos cam!
[ Jbyn4e @ 25.03.2010. 16:54 ] @
Dobro sto si napisao kako si ih resio, pa ako jos nekome treba da moze iz tvog posta odmah da nadje resenje &:)
[ DjBanchy @ 25.03.2010. 18:39 ] @
Sto se tice Blutooth-a, nasao sam driver sa Dell-ovog sajta (uspeo sam da skinem, dok sa Ulitamte verzijom nisam to mogao). A Card reader driver je u stvari bio Base System Device, i to sam nasao na Dell-ovom sajtu. Problem je verovatno bio u Windows 7 Ultimate!
[ spanky @ 30.07.2010. 06:18 ] @
Pozdrav!

Mozes li mi dati linik do drajvera za Base System Device, posto ga ja nisam uspio naci.

Unaprijed hvala!
[ nekoveckoristi @ 15.12.2011. 14:34 ] @
http://www.dell.com/support/drivers/us/en/04