[ Vuk Nikolić @ 26.03.2010. 22:01 ] @
Pozdrav svima,

pre neki dan smo pokrenuli sajt http://www.klopaj.com. Ideja je jednostavna, na što lakši i brži način pronaći restorane (za sad) u Beogradu. Pretraga je moguća po raznim kriterijumima, ali i po geografskoj lokaciji.

Interesuje me vaše mišljenje, ne samo po pitanju dizajna, već i funkcionalnosti...
Od kad je sajt krenuo aktivno radimo na ispravljanju i dorađivanju svega što su nam ljudi prijavili.

A ako imate vremena slobodno se registrujte :)


[ snake_master @ 26.03.2010. 22:59 ] @
Odlična ideja, jos da svaki restoran dostavi svoj meni i bice super. Naravno i kada se korisnici ukljuce sa svojim predlozima sta jesti i kod koga :)
[ Vuk Nikolić @ 31.03.2010. 23:02 ] @
Voleo bih i ja da imamo menije za restorane, u svakom slučaju mi smo sistem za menije razvili, samo treba da se popuni sa podacima :)

Hvala za komentar, i ako možeš slobodno se registruj i prosledi link dalje :)
[ Milan Kragujevic @ 05.04.2010. 17:16 ] @
Super!
Još da bude moguće i za kostolac...
Mogu ja da dostavim listu,sano kažite!
[ musicmaster @ 05.04.2010. 17:25 ] @
A kad se razradite, razmislite i o celoj srbiji.... :) Restorani i po ostalim gradovima.
Nice idea, btw. Great.
[ Stranger2 @ 30.04.2010. 12:35 ] @
Jako zanimljiv sajt i koristan!

Nekoliko predloga:
- Mislim da bi ispod polja za pretrazivanje trebao napisati i "primeri pretrage" cisto da covek dobiej ideju po kakvim kriterijumima moze da se pretrazuje.
- Osim i drugih gradova po mom misljenju trebao bi dodati i kategoriju u stilu "Salasi i Moteli" gde bi bila obuhvaceni rstorani koji nisu u gradovima. Mnogo ljudi voli takva mesta. Logicnije je da ih nekako izdvojis u posebnu kategoriju neko da ih svrstavas u gradove .
[ seoserbia @ 11.02.2018. 00:20 ] @
Restorani Beograd
Nažalost, sajt Klopaj nije doživeo današnje dana. Da jeste, bio bi u vrhu i ekonomski isplativ. Ovako, domen su kupili neki Kinezi i koriste ga ko zna za šta.

Evo osvežene liste restorana u Beogradu