[ kana @ 27.03.2010. 19:57 ] @
Da li se za svaku izbrisanu poruku dobija obavestenje na mail?
Obrisan mi je post od pre sat vremena a nikakvo obavestenje
nisam dobio na mail pa ne znam razlog brisanja.
[ Shadowed @ 27.03.2010. 20:08 ] @
Proveri da ti nije premestena tema. Cesto ljudi misle da im je obrisano a samo je premesteno.
[ Goran Mijailovic @ 27.03.2010. 20:33 ] @
Citat:
kana: Da li se za svaku izbrisanu poruku dobija obavestenje na mail?
Obrisan mi je post od pre sat vremena a nikakvo obavestenje
nisam dobio na mail pa ne znam razlog brisanja.


Citat:
13. Bez političkih i verskih tema!

Strogo je zabranjeno pokretati političke i verske teme! Svaka rasprava na nacionalnoj, verskoj i političkoj osnovi biće momentalno obrisana! Ovo je stručni forum i molimo Vas da to poštujete, a svoje emocije iskaljujte na nekom drugom mestu.


Eto ti razloga :)
[ kana @ 27.03.2010. 20:45 ] @
Citat:
Goran Mijailovic

13. Bez političkih i verskih tema!

Strogo je zabranjeno pokretati političke i verske teme! Svaka rasprava na nacionalnoj, verskoj i političkoj osnovi biće momentalno obrisana! Ovo je stručni forum i molimo Vas da to poštujete, a svoje emocije iskaljujte na nekom drugom mestu.

Eto ti razloga :)


Ne znam da li je tema bila verska ili politicka, el mozete da me prosvetlite,
posto iz smajlija zakljucujem da mislite da znam o cemu se radi.

Necu ni da pomislim da je smajli cinican.

Posto je forum strucni mene je zainteresovalo odakle je poruka poslata pa
sam naveo i broj +35699...
Ako je to krsenje pravila onda OK.
Mada i dalje mislim da je red da me obavestite o tome koja su pravila prekrsena.

[ KittyKat @ 27.03.2010. 22:28 ] @
Mene zanima takođe, što se brisanja poruka tiče, kako to da admin Dimković dozvoljava konkretno u ovoj temi, spam&flame jednih korisnika na račun drugih, recimo:

Citat:
Ova misli da je Linc ono divljem zapadu...kad rulja dovati Iznoguda, pa ga razbije od batina...
Pa u tim krugovima su Eraserhead i Lost highway teska sekta...


(offtopic&uvreda),

zatim:

Citat:

Upravo ovakvo :)
Neko vidi naslov filma/knjige/muzike , cuje da je neko rekao kako je bilo strasno dok je to citao/gledao/slusao.
I baci kletvu. I proglasi za sektu. Ili vec sta se krije u glavi doticnog cenzora :)


(offtopic&uvreda),

i tako dalje...(tema ih je prepuna), a kada se njemu na njegovu adresu uputi to isto, on poruke briše :) Konkretno, rekla sam mu da mislim da smara i da je kao papagaj jer jednu istu stvar na 7 strana ponavlja iznova i iznova samo to uvija u drugo pakovanje (da li je to što sam rekla gore od toga što drugi korisnik na istoj temi mene naziva "ova" i indirektno me naziva primitivnom bez ikakvog povoda), moja poruka je obrisana a gomila drugih recimo, upućenih na moj račun i dalje stoji u temi.

Konkretno moje pitanje je, da li je to zato što Dimkoviću ne prija kritika ili je to zato što Dimković ima duple standarde i briše samo ono što njemu ne ide u prilog?

Zanima me razlog brisanja moje poruke i razlog (ne)brisanja ostalih poruka.

[ Goran Mijailovic @ 28.03.2010. 01:11 ] @
Citat:
kana
Posto je forum strucni mene je zainteresovalo odakle je poruka poslata pa
sam naveo i broj +35699...


Onda ste mogli da pitate samo za taj broj, a da ne navodite i tekst poruke. Ovog puta bez smajlija, pozdrav.
[ bachi @ 27.04.2010. 12:16 ] @
Da iskoristim temu...

Da li se može napraviti da korisnik u svom profilu bira da li će mu obaveštenje o obrisanoj poruci stizati preko emaila ili na samom forumu preko privatne pošte?

Takođe, da li je moguće napraviti da kada korisnik obriše sopstvenu poruku, da mu ne stiže obaveštenje o obrisanoj poruci? :)