[ ensonar @ 30.03.2010. 18:45 ] @
Telefon povremeno baguje oa sam hteo da gla flashujem A2Uploaderom u nadi da ce to reshiti probleme.
E sad, uspeo sam da nadjem novi MAIN firmware, C702_R3EK002_MAIN_GENERIC_NG_RED52.mbn ali nikako ne uspevam da nadjem FS (C702_R3EK002_FS_WESTERN-EUROPE_RED52.fbn), bar ne besplatno.

Zanima me da li vredi flashovati sa starim FS-om, C702_R3DA029_FS_WESTERN-EUROPE_RED52.fbn i novim MAIN-om i kako to da nigde na netu ne postoji taj novi FS.

Takodje, ako neko ima dotichni fajl sharujte please :)

[Ovu poruku je menjao ensonar dana 30.03.2010. u 19:59 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao ensonar dana 30.03.2010. u 20:00 GMT+1]
[ svakaVamcast @ 30.03.2010. 21:56 ] @
Nesmes da flesujes razlicite verizije MCU-a i File systema. Oni moraju biti isti, a to sto ne mozes ili je tesko naci free, je sasvim normalno. Zao mi je sto ti ne mogu pomoci oko nalazenja fajla, posto iskljucivokoristim profesionalnu opremu, a za istu imam podrsku, sa koje mogu da skinem potrebne fajlove, koji inace ne odgovarju tvom formatu.

P.S. Pored FS-a ti treba i CDA fajl.
[ ensonar @ 30.03.2010. 22:10 ] @
Uz A2Uploader sam skinuo i CDA Generator, flashovao sam jedan C905 tako sinoc i radi :)
Na nesrecu, i dalje ima isti problem sa kamerom koja ne radi ako se upali dok je telefon zatvoren.

Btw, koliko bi koshtao taj pro flash novim softwareom?
Poz
[ svakaVamcast @ 31.03.2010. 07:36 ] @
E sada, ovo je sasvim druga prica :

1. Ne smes (po pravilniku) postavljati takva pitanja.
2. Nigde u prvom postu nisi napisao : "problem sa kamerom koja ne radi ako se upali dok je telefon zatvoren"

Zasto si pomislio, odnosno gde si procitao, da se sofverom moze resiti hardverski kvar ? Odnosno, gde si procitao da je problem sa kamerom i istim slucajem kao tvoj resen sofverom ? To bi voleo da vidim.

Uvek, ali uvek, bi trebao da u prvom postu postavis svoj problem u celosti, da se nebi raspisivali bespotrebno !
[ ensonar @ 31.03.2010. 08:08 ] @
1. Nigde u prvom postu nisam ni pomeuo da je problem bio sa C905, prichao sam o C702, lepo pishe.

2. A kako mogu da znam da je problem hardverski poshto su generalno smorili sa softwareom za nove SonyEricssone, previshe su spori i tresh.
Prochitao sam na nekom od SE foruma da se neki od tih bugova mogu reshiti drugim camera driverima, na nesrecu, nije pomoglo.

3. Anyways, da preformulishem pitanje, koliko obichno koshta usluga flashovanja novim softwareom?

4. Spusti ton, prilichno je neprijatan, nisam nigde rekao da sam profesionalni serviser vec to radim kuci po potrebi sebi ili drushtvu.

5. Hvala
[ svakaVamcast @ 01.04.2010. 07:14 ] @
@ensonar

Ja sam hteo ovde samo da ti pomognem, medjutim, nemoj me pogresno shvatiti, ti to neces da prihvatis, ali procitaj od pocetka svoje postove, bez zadnjeg i uvideces sta sam hteo da kazem.

3. Zabranjeno je reklamiranje : http://www.elitesecurity.org/p2286073 znaci ujedno i odgovori na tvoje pitanje u vezi cene
4. Ovde nije podignut nikakav ton, zasto tako mislis, nigde nije pisano velikim slovima (sto je i zabranjeno),niti je pomisljeno, daj samo jedan citat takvog ponasanja, ja cu ga licno obrisati. Kao sto niko ovde nije rekao da si ti profesionalni serviser.

5. Nema na cemu !