[ shocky @ 01.04.2010. 10:05 ] @
Cao, ljudi, pomozite ako ste informisani u vezi ovoga!
Imam povecu mailing listu sa dosta email adresa sa starim ekstenzijama, i pretpostavljam da sve adrese koje su imale ekstenziju .YU sada imaju ekstenziju .RS, ali interesuje me sta se desava sa .CO.YU ekstenzijom, da li se ona menja u .RS ili u .CO.RS? I da li je kod svih provajdera isti slucaj?

Poz
[ Dusan Filiferovic @ 01.04.2010. 11:02 ] @
To sve zavisi da li su vlasnici starih domena uzeli te iste sa .rs na kraju. Ukoliko jesu pretpostavljam da su i email nalozi i dalje tu samo sa .rs na kraju, zameni .yu sa .rs i teraj dalje.
[ Predrag Supurovic @ 01.04.2010. 13:53 ] @
Taman posla da zameni. Po zakonu o oglasavanju i Zakonu o elektronskoj trgovini, nije dozvoljeno slati obavetenja na imejl adrese za koje posiljalac nema eksplicitnu dozvolu primaoca. Ako .yu adresa ne radi, onda ona ne radi. za .rs adresu je potrebno dobiti novu dozvoli jer to je DRUGA adresa.

[ shocky @ 01.04.2010. 15:53 ] @
Ok, sticajem okolnosti jeste, ali samo kao drugi oblik vec prijavljene adrese istog vlasnika, koji je dobrovoljno prijavljen.
[ Dusan Filiferovic @ 01.04.2010. 16:37 ] @
Ja pricam o zameni ekstenzije domena, a u koje ce to svrhe da se koristi me bas i ne interesuje puno :).