[ kakosuper @ 02.04.2010. 01:08 ] @
video sam da ima dosta tema o ovoj mixeti ali sam morao jos jednu da otvorim.. :) dakle na leto trebamo ja i drug da sviramo ozvucene akusticne gitare u jednom klubu a bice jedan ili dva mikrofona prikljucena za to vreme. znaci na mic-u treba da bude neki efekat exa... kada nije u klubu sluzila bi u kucnoj varijanti pustanja muzike, eventualno nekog sitnog snimanja u cubase-u.. to u klubu nije nista ozbiljno tako da nije potrebna profesionalna oprema.. imamo shure 58 mikrofone i aria ozvucene gitare.. pitao bih vas da li je ovo ok mixeta za ovu stvar jer nam je budzet dosta mali i da li ima nesto bolje za ovakve pare sto bi nam dradilo posao..?
[ Kovacevic Vladimir @ 02.04.2010. 07:48 ] @
Lepo i uspešno sviranje!

Sve odgovore imaš u ovoj temi http://www.elitesecurity.org/t391693-Behringer-XenyxFX

Vama treba pojačalo/mixer sa ugrađenim digitalnim echom i naravno zvučne kutije - razglas.
Behringer (bez dodatne opreme) je u ovom slučaju nepotreban.

Pozdrav
[ kakosuper @ 02.04.2010. 08:38 ] @
hteo sam da napisem ali eto zaboravih.. mi cemo se povezati na pojacalo u klubu a imaju i razglasne kutije.. dakle samo nam je potrebno nesto gde cemo ubosti mikrofone i te gitare.. nemam puno iskustva sa mixetama a ova mi se cinila kao dobro resenje ali ne bih da se zalecem pre nego sto pitam. u mitros musicu je hvale na sav glas ali neki drugi kazu da veca glupost nije stvorena.. znaci treba mi samo za ovo leto, eventualno do zime, da radi po jedno 4-5 sati na vece a za sledecu godinu cemo se vec skrpiti za nesto bolje.. :) jel ce ova izdrzati to?
[ Kovacevic Vladimir @ 02.04.2010. 12:02 ] @
Ponovo nepotpuna poruka.

Kakav razglas u tom clubu...u šta (ima valjda naziv) treba da se povežete...?

Predpostavljam da je to razglas za puštanje CD i ostalih formata snimljene muzike.
U Behringeru nema echo uređaja, koji Vama treba za pevanje...ali, ako je dovoljno
Studio-grade 24-bit stereo FX processor with 100 awesome presets including reverb, chorus, flanger, delay, pitch shifter and various multi-effects...
onda ga kupite.

Lično, mislim da je svaki drugi 4 Channel Professional Powered PA Mixer/Amplifier with digital echo, makar i polovan...bolje rešenje.

Pozdrav


[Ovu poruku je menjao Kovacevic Vladimir dana 02.04.2010. u 15:56 GMT+1]
[ kakosuper @ 02.04.2010. 13:13 ] @
pa pojalcalo je rucnog rada snage 1000w, ima 6 ulaza za dzekove i sa strane ima ekvilajzer. zvucne kutije su mackieve ne znam sada koji model..
a koji na primer 4 Channel Professional Powered PA Mixer/Amplifier with digital echo preporucujes? veceras idem do jednog druga koji ima ovaj 1002fx
pa cu videti da li odgovara.. pozz