[ panpetar @ 04.04.2010. 10:43 ] @
Vec par nedelja trazim najsigurniji nacin za online gledanje fudbala. Kad kazem "najsigurniji" mislim na mogucnost gledanja tekmi bez prekida (do prekida uglavnom dodje kad je gol sansa ili kad padne gol :D). Pronasao sam nekoliko nacina koji se u gl. bazirani na p2p tehnologiji (veetle tv, pplive, sopcast...). Veetle je zaista odlican sajt ali subotom i nedeljom kad su utakmice na njega skoro i da ne moze da se udje zbog ogromnog broja ljudi koji tamo gledaju tekme. Nije uvek tako ali u vecini slucajeva jeste. I ostale mogucnosti koje sam pomenuo imaju svojih mana i vrlina. Uspevam ja da nekako odgledam poneku utakmicu ali mi prodje celo poluvreme dok otkrijem koji stream je najbolji. Elem, pre par dana otkrijem da neke online kladionice daju live prenose meceva besplatno. Tu mislim na kladionice tipa bet385.com i njoj slicne. Ovu prvu sam pomenuo zato sto je stvarno fenomenalna! Na tom sajtu sam resio problem gledanja tenisa i italijanske lige ali spanske lige tamo nema! Na nekim sajtovima na kojima se daje gde i na koji nacin se mogu online gledati sportska takmicenja nailazio sam na neke utakmice spanske lige koje se mogu gledati preko bet385.com ali na tom sajtu te utakmice nisam nalazio. Onda sam procitao da su pojedine utakmice blokirane u nekim zemlama pa ih zato nema na spisku za prenos. Pokusavao sam sa promenama proxy-a a ali nije vredelo. Onda sam otkrio jos neke slicne sajtove na kojima ima spanskog fudbala. Ali svaki od njih ima poneku zackoljicu. Na bwin.com je potrebno uplatitii neku minimalnu svotu novca da bi se gledale tekme a na tet-at-home sajtu kad kliknem na neku utakmicu spanske lige stoji da nasa zemlja nije podrzana tj. da se prenosi spanske lige ne mogu gledati kod nas. Moje pitanje glasi: postoji li neka online kladionica na kojoj se mogu gledati utakmice spanske lige bez nekih ogranicenja ili placanja (registrujes se i gledas)? Da li mozda neko zna u kojim zemljama je moguce preko sajta bet-at-home (ili reko nekog drugog sajta koji daje mogucnost gledanja spanske lige) gledati Primeru (bar da znam za koju zemlju da trazim proxy) Znam ja da je to verovatno nemoguca misija tj. na ne moze i pare i jare alii ajd' da pitam. Blizi se uakmica Reala i Barse pa bih hteo da se obezbedim na vreme sto se prenosa tice :D Pa ako neko slucajno zna nek kaze.
Svim Hriscanima zelim sretne Uskrsnje praznike!