[ MPesic @ 04.04.2010. 22:36 ] @
Kupio sam telefon pre jedno mesec dana preko vip postpaid ponude i veoma brzo sam se uhodao oko najosnovnijih stvari.

Medjutim hteo bih da me neko uputi da li postoji opcija u podesavanjju koja ce aplikacije skinute sa marketa smestati u memoriju telefona, a ne u sd kartici. Danas sam pozajmio karticu drugu i video da je puna raznoraznih fajlova koje je sam OS kreirao. Sto je jos zanimljivije neke aplikacije koje sam skinuo su mi smestene u telefonu i mogu da ih pokrenem dok druge nisu.

Drugo, kako bih pristupio Android Marketu morao sam da napravio google account koji je povezan sa marketom. I nakon mesec dana odlucio sam da koristim GMail aplikaciju koja dolazi u telefon, ali ona mi je vec automatski podesena na mail koji sam kreirao kako bih pristupio Marketu. Kako da zamenim email adresu koju sam morao da kreiram da bih pristupio Marketu.

I jos bi me zanimalo da li mogu povezati telefon sa kompjuterom tako da telefon koristi Internet sa kompjutera, a ne gprs i wi-fi.
[ freeman_as @ 20.04.2010. 11:47 ] @
Za promenu gmail account-a možeš pokušati sledeće:

Settings>Applications>Manage Applications>Gmail

zatim odradi: clear all data

Nakon ovoga će telefon tražiti da ponoviš setup wizard i ponovo uneseš podatke o tvom gmail account-u.