[ Martras @ 06.04.2010. 12:56 ] @
Ovako... Imam gore navedeni PPC... Kojem bi promijenio windowse...
Imam Windows Mobile 2003 Second Edition Version 4.21.1088

I htio bi promjeniti u neku novijeu verziju, npr u Windows Mobile 6... Eh sad nisam neki stručnjak za takve stvari i prije nego bilo šta pokušam zamolio bi za savjet i pomoć... Skinuo sam neki Windows Mobile 6 preko emule-a ima 60mb... Zanima me jel to to što ja tražim... I kakvi su rizici uopće kod instalacije... I što sve trebam napraviti da bi instalirao novi operating system... Sve što znate o mom problemu molio bi da kažete, unaprijed hvala!
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 06.04.2010. 13:07 ] @
Zašto ljudi još uvek koriste eMule za bilo šta?
Idi fino na XDA-developers.com i tamo potraži različite ROM-ove za svoj telefon. Oni su provereni i sanse da nešto pokvariš su ti znatno manje. Tamo ćeš naći i opširna uputstva kako se radi upgrade, da li je uopšte moguć i sl.
[ simtim @ 06.04.2010. 13:57 ] @
ko ce to da chita sve (-:
[ Martras @ 06.04.2010. 14:34 ] @
Vrlo korisna stranica... Probat ću sad nać nešto... Evo linka mog PPC-a, pa recite jel bi mogao poboljšat i na koji najviše OS?
http://pdadb.net/index.php?m=s...-mobile_mda_iii_htc_blue_angel
[ Martras @ 06.04.2010. 18:34 ] @
Evo sve sam pregledao i uspio instalirati 6.1 verziju... Odlično radi samo mi se neće više spojit sa kompom, tojest Activesync ga ne prepoznaje... Zna netko zašto?! Onu staru verziju je prepoznavao i nisam imao tih problema... Sad ga uštekam i na PPCu se prikaže ono finding host... a na kompu se ništa ne dešava :S
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 06.04.2010. 20:04 ] @
Instaliraj noviji AS. Možda ti je ta verzija na kompjuteru stara.
[ učenik @ 09.11.2010. 10:25 ] @
Imam i ja ovaj uređaj al nikako nemogu naći novi WM. Martras ako imas linkove dobro bi mi dosli da skinem WM 6.1. Hvala