[ Mr. Bean @ 07.04.2010. 10:11 ] @
Kako privuci zensku populaciju na svoj adult dating sajt ? Na koji nacin i gde se reklamirati, kada vas svuda odbijaju.
Probao sam na fejsu da targetiram zenske profile ali odbili su me.

Trenutno sam na adwordsu i etargetu za neke generalne keywordove ali to nije to.

Ima li neko predlog ili iskustvo sa ovakom tematikom sajta?
[ Mister_rap @ 11.04.2010. 13:13 ] @
Hm, ovo zvuci zanimljivo...

Ocito da ti je sajt za nase trziste tako da konkretan predlog ne mogu da ti dam...
Ipak probaj da kontaktiras sajtove koje uglavnom posecuju zene i kazes im o cemu se radi, mozda neko bude zainteresovan da postavi tvoju reklamu uz odgovarajucu nadoknadu.

Socijalne mreze bi takodje trebale da mogu da ti pomognu, mada bi mozda radio nesto sto nije u potpunosti legalno.

Citat:

Probao sam na fejsu da targetiram zenske profile ali odbili su me.


Mozes malo da pojasnis ovo, posto mislim da ne kapiram sta si tacno radio ?
[ ||NeX|| @ 16.04.2010. 20:25 ] @
Ako sa adult, misliš na sex dating stranicu, to kod nas možeš zaboraviti. Šaka ljudi bi to koristila.
Ako misliš baš na dating tipa 25+, onda probaj sa nagradama, tipa da svaka ženska zaista nešto dobije,
ili neku karticu za popust u nekoj fency radnji u Beogradu ili u najgorem slučaju ulazi u nagradnu igru gdje može dobiti neku fency tašnu.
Pobjednicu moraš slikati, prezentirati, da svi znaju da nije šala.
Ako nisi spreman toliko ulagati, ugasi site, jer za takve site-ove treba puno ulaganja na početku da bi na kraju imao koristi,
pogotovo kako si prepoznao u navlačenju ženske populacije.