[ ib.kroki @ 13.04.2010. 14:36 ] @
Ne znam da li sam na pravom mestu postavio temu, ako nisam izvinjenje.

Naime, imam domen i hosting koji omogućava kreiranje FTP naloga.
Želeo bih da kreiram nekoliko korisnika sa lozinkama i da oni na određenoj stranici ukucaju svoje korisničkko ime i lozinku kako bi pristupili određenom folderu i imali mogućnost download i upload fajlova.

Da li postoji neka free skripta koja omogućava koliko toliko da se ta pristupna stranica malo personalizuje, da se to ne radi ukucavanje adrrese fttp.... i da se ne postavljaju fajlovi sa COPY-PASTE?

Unapred hvala!


P.S.
Pitao sam i google, ali nisam se snašao. Posećivao sam i hotscripts.com ni ovde se nišam snašao.
[ Samir_ @ 16.04.2010. 10:23 ] @
Na netu mozes naci na milione ftp klijenata (programa) koji ti omogucavaju da jednostavnim pokretanjem istog, unoseci pri tome LOGIN podatke, pristupis svom ftp serveru kao pomocu EXPLORER-a.

Pri tome imas mogucnost nabacivanja, editovanja, brisanja, skidanja fileova sa servera..

mod edit: uklonjen link ka warez sajtu.

[Ovu poruku je menjao Stefan Jocic dana 16.04.2010. u 14:37 GMT+1]
[ ib.kroki @ 16.04.2010. 10:40 ] @
Nisam dobro definisao.

Imam FTP klijent, ja bih da napravim web stranicu na kojoj će se logovati sa korisničkim imenom i lozinkom i posle toga da pristupe fajlovima koje mogu preuzeti a da mogu i upload fajlova izvršiti (sa nekom opcijom browse).
[ Milos911 @ 16.04.2010. 14:49 ] @
http://www.elitesecurity.org/t...-Treba-mi-skripta-Ako-neko-ima