[ baranjac @ 15.04.2010. 23:54 ] @
Odradio sam web za jednu pizzeriju u malom gradu, pa bi volio čuti (pročitati) kritike.
Nadam se da sam zadovoljio osnovne kriterije.
http://www.piccolo-mondo.hr

[Ovu poruku je menjao baranjac dana 16.04.2010. u 01:26 GMT+1]
[ baranjac @ 16.04.2010. 14:27 ] @
Razmišljam ubaciti i lokalni radio na stranicu, al nisam siguran koliko je to pametno.
Volio bi da radio radi, kad se uključi, na svim stranicama pizzerije pa se dvoumim kako to odraditi.
Da li da idem preko popup prozora ili frameova koji su totalno out.
Zasad radio svira na -kontakt- i -komentirajte- stranicama i to preko win media player-a što bi definitivno zamjenio s flash aplikacijom za puštanje radio stanica.
[ MC_PrivatniManijak @ 13.05.2010. 23:18 ] @
Ok,nije bas tema ali znas neki link sa upustvom kako da ubacim flash player na stranicu , skinuo sam jw player ubacio zipovanog na stranicu kako sam ga skinuo. Video tamo na njihovoj stranici upustvo,probam da ubacim kod za neki video sa flv formatom i nece da radi.. kad stavim neki drugi player sa druge stranice video radi al sa ovim mojim ubacenim playerom nece? Pa druze posto vidim da petljas nesto sa tim playerima znas li nesto o ovome ili neki link gde se objasni..
[ baranjac @ 17.05.2010. 00:59 ] @
Radio na mojoj stranici radi preko win. media player-a.
Što se tiče flash player-a kad bi rekao koji sistem web-a je u pitanju možda bi ti mogao i pomoći (znači html ili php ili neki od cms-ova poput joomle, napiši koji pa će mo vidjeti)