[ denimen @ 20.04.2010. 16:29 ] @
Pozdrav,

Posjedujem Skystar 2 PCI karticu, i sve je bilo ok do prije par mjeseci, kada je u bosni bila ona oluja i one poplave. nako shto mi je vjetar okrenuo antenu, nisam moga naci sliku vishe. Kada vrtim prema Astri, Thoru, Hotbirdu.... uvijek dobijem od 25 do 30 % Link, a na Quality mi ne miche sa 0%. Koristim ProgDVB.

Bilo kakva pomoc potrebna. Da se ne zalijecem i bezveze ne troshim na opremu.(LNB, diseq....)
[ ludi_milojko @ 21.04.2010. 11:02 ] @
pa nema tu neke filozofije!popnes se i namestis ponovo antenu!
[ ivica122 @ 21.04.2010. 14:56 ] @
Pa da, potrudi se malo vise, ili pozovi nekog servisera da ti to uradi ako nemozes sam. Jesi probao da mrdas aktenu i gore- dole, a ne samo levo- desno. Logicno je da probas i tako, dovoljno je da je mrdnula po vertikali par santimetara pa onda mozes da vrtis levo- desno kolko hoces, ipak neces nista naci. Proveri i kablove, da nisu pokidani, kao i LNB, mozda se i on pomerio u neku stranu.
[ Ubleha @ 22.04.2010. 00:30 ] @
Ja montiram antene i uzvodno sam od tebe Denise pa ako trebas pomoc javi se na PP
[ denimen @ 22.04.2010. 12:07 ] @
ja i brat smo i po vertikali micali antenu.. al nishta..! ode sad na tavan pa ako nishta ne mogne.. javim se opet.! hvala ljudi, i tebi ubleha! javim se ako ne bude ishlo!