[ mr.zhile @ 22.04.2010. 11:11 ] @
Imam jedan relativno prost projekat...
Kada odradim logovanje na stranici logIn koja je jako prosta sa samo login kontrolom, meni u masterpage se disabluje, i ne mogu da radim pozicioniranje?

CAkl i ako ostane ulogovan user posle kompajliranja,disabluje se meni kontrola,cim odradim logout sve radi noramlno

U cemu je fora?
Molio bi sto hitniji odgovor
[ pl4stik @ 22.04.2010. 11:33 ] @
Na prvi pogled izgleda kao da taj meni na Masteru vodi ka stranama kojima je nekako zabranjen pristup ako si logovan ili ako si logovan u toj roli u kojoj se ti logujes... Proveri sta kaze web.config ili sajt map ili ako pravish xml-ove za pristup direktorijumima ili... Daj code inace ovako tesko neko moze da ti kaze sta je sigurno jer moze da bude svasta.
[ mr.zhile @ 22.04.2010. 12:05 ] @
sto se koda tice nema tu neke pmati,nisma radio role na sitemaptako da nema zabrana user,meni kontrola je povezana sa sitemap
Znaci samo se uradi logovanje,ili izloguje onda se desava problem,kad se uloguje nema mogucnost da se menja strana,samo ostaje an toj strani,a cim se izloguje onda moze da radi meni kontrola?
[ pl4stik @ 22.04.2010. 12:25 ] @
1. Udahni duboko i pisi razumljivo da bi mogli da shvatimo sta je i kako.

2. Po meni to nije prirodno ponasanje, znaci nema razloga da se meni disejbluje sem ako to nije negde ekslicitno programirano. Jel si to ti programirao ili preradjujes neciji sajt jer ako je ovo drugo onda sigurno ne vidis nesto sto treba da vidis, a ako je ovo prvo razmisli kada se to prvi put desilo i sta si uradio pa se to desilo... il ko covek DEBUG pa proveri kada se sta izvrsava i tu ne mozes da omanes.