[ bttp @ 22.04.2010. 16:38 ] @
Juče me je nazvala neka zaposlenica Telenora (sa broja 063/9863) i anketirala me u vezi sa korišćenjem Telenorovog korisničkog portala (Moj Portal).

Na kraju me je pitala da li znam za mogućnost da pristanem da mesečni (ob)račun dobijam preko mejla, umesto poštom, a da zauzvrat imam besplatne SMS poruke sa portala. Kada sam je pitao koliko besplatnih poruka ona mi nije dala određen odgovor, na šta sam ja preformulisao pitanje "Ako pristanem da mi računi stižu preko mejla, dobijam neograničene web SMS poruke?". Ona reče da "ne zna da li postoji neko sistemsko ograničenje ali da nema definisanog ograničenja", što meni zvuči malo neverovatno ali ako ona kaže možda je moguće.

Da li neko zna nešto o ovome? Ja nisam još uvek išao na Telenor portal da probam da se informišem o tome, pa rekoh da prijavim ovde slučaj, možda neko ovde zna više o tome od te Telenorove radnice.

P.S. Samo da dodam da se navodno radi o porukama u mreži.
[ espresso @ 22.04.2010. 16:59 ] @
U ovoj temi je zvezdasbg pomenuo da je neograničeno.
http://www.elitesecurity.org/t384034-1-Telenor-racun-free-websms

Na samom portalu piše da daju besplatne poruke u okviru njihove mreže bez pomena o broju.

Šta te je ispitivala u anketi?
[ bttp @ 22.04.2010. 18:13 ] @
Ma gluposti, da li mi se sviđa portal, šta najviše koristim, da li bih ga preporučio drugima, šta bih voleo da ima na portalu čega trenutno nema i slično.

Evo ankete u trajanju od 2 minuta :)

[ Slobodan Milivojevic @ 22.04.2010. 19:02 ] @
Mene zvali pre neki dan, isto to ispitivali... Sto ne pitaju dal vam treba internet u Prenesi, nego kako vam se svidja portal. Portal mi se svidja, al im paketi uzasni
[ DR83 @ 22.04.2010. 20:49 ] @
^ Pa sto im nisi rekao i to kad su te vec zvali??

[ m257 @ 22.04.2010. 22:27 ] @
Mene zvali još pre 2 nedelje ali ja sam ih odmah na početku ljubazno zamolio da me više ne zivkaju i ne uznemiravaju tim dosadnim anketama! :D
[ bttp @ 22.04.2010. 23:40 ] @
A kako izgleda taj račun preko imejla? Jel može da se isprinta i odnese u poštu? Jer bi me stvarno mrzelo da popunjavam uplatnice, a e-banking ne trošim, samo keš :)
[ zvezdasbg @ 23.04.2010. 01:09 ] @
I mene su zvali. Odgovorio sam na sva pitanja iako sam odavno informisan o svemu sto su me pitali :D
Sto se poruka preko portala tice, ponovicu jos jednom - neogranicene su. Naravno vazi samo za sms u okviru Telenor mreze. Licno, vise ne koristim tu opciju jer mi je potrebniji racun na kucnu adresu kako ne bi zaboravio da ga platim. Ovako ako stigne na mail, detektujem racun, ali vec sutradan sam zaboravio da je stigao :) Ovo sa portala je dobra stvar za one koji stalno vise ispred kompa ili kada ste u romingu pa da ne trosite kredit :)