[ slobodan1511 @ 15.01.2004. 23:57 ] @
Da li je jos neko primetio cudnu stvar na T610 - nakon sto ukljucim BlueTooth na telefonu, i preko MSI BlueToes USB adaptera na kompu, se povezem na 064 gprs ( preko klasicne konekcije u WindowsXP-u - *99***1# i sl...) desava se da mi je ton u slusalici (listening volume) pri razgovoru smanjen na samo 2 crtice(2. stepen jacine) dok je pre cele ove operacije bio na maksimalnih 9 crtica ?!!
I to se stalno desava.... Jel neko ima slicna iskustva ili ideju kako da resim ovaj problem?

Software mi je R3C002, telefon je kupljen sa tim sw-om - znaci nista nije dirano.
Mozda winXP nesto brljavi, ili BlueTooth adapter?

PISITE, HVALA.
[ Mister Big Time @ 17.01.2004. 18:14 ] @
Ja imam identican problem! U sustini nije to neki problem, vec kada diksonektujem telefon sa MSI BT-a i neko me zove a ne cujem ga nista jer je smanjen volume na samo 2 crtice..
Ali ja imam firmware R1L, tako da izgleda nije taj bag popravljen ni kod tebe na R3C. Mozda je onda bag do MSI BT-a, koji software za njega koristis? Fabricki 1.3.1? Mozda se tu krije problem..
Mada nije to toliko strasno.. cak mi se cini da mi se zadnjih par puta nije desilo..
[ slobodan1511 @ 17.01.2004. 18:25 ] @
Upravo to.. nije strasan problem, ali je strasno dosadno..
Koristim driver koji sam dobio uz BToes na CD - u Device Menageru pise 1.3.2.7 - mozda je do njega, ali sve ostalo lepo radi, pa me mrzi da skidam onih 20-ak Mb novijih drajvera
sa MSI - ovog sajta...
Ne desava se kada koristim samo gprs + wap, npr. tako da je verovatno da kompjutera...

Ako neko ima ideju kako da sredimo - neka pise obavezno!
Pozdrav, Slobodan.
[ Mister Big Time @ 18.01.2004. 01:17 ] @
Novi momenti: pazi kad mi se i WAVE volume smanji skoro do kraja u WINDOWS XP! Definitivno ovaj BT voli da bude tih
[ manijac @ 18.01.2004. 08:01 ] @
I Ja imam identican problem! Imam takodje isti MSI uredjaj i skinuo sam nove drajvere koji traze register licence key koji dobijate sa maticnog sajta kad se lepo prijavite ali konekciju nisam uspostavio s tim drajverima .Kada imam vremena pozabavicu se time .
[ slobodan1511 @ 18.01.2004. 10:30 ] @
Mislim da se meni ne desava to sa wave volume-om . Pretpostavljam da mislis na jacinu wave muzike na kompjuteru - tamo iz taskabara ?
Ajde manijac probaj pa nam reci jel ispravljeno u novim drajverima - ako jeste da skidamo. Jel bez problema funkcionise dobijanje tog licence key-a?

Tako vas volim da pisete, a ne da ja mislim da sam lud ili da tripujem sto mi se smanjuje volume..
Pozdrav.
[ OKAC @ 18.01.2004. 12:55 ] @
isti problem se desava i meni i sa novim driverima za MSI BT, resenje ne znam al mi je drago da sam saznao kad se to desava (nism mogao da provalim a ovo mi nije palo na pamet) POZDRAV!
[ Marko[VOP] @ 18.01.2004. 15:13 ] @
Definitivno nije do MSI BT, posto ja koristim BlueTake BT i T610, i isto mi se desava, ali mi nikad nije palo napamet zasto mi se smanjuje slusalica i da to ima neke veze sa BT-om dok nisam video ovaj post. Napominjem da mi se isto desavalo i sa T68i + BT, tako da je sigurno do SE, a moguce da ima neke veze i sa BT headset opcijom.
[ Mister Big Time @ 18.01.2004. 21:46 ] @
Da mislim na Wave volume za muziku u windowsu (iz taskbara ili CP-a zavisi ko ima ukljucen taskb. volume)

Bas trip sa ovim..
[ vrba @ 19.01.2004. 12:58 ] @
Takodje, isti problem sa SE T68i + MSI Bluetooth

vrba
[ Mister Big Time @ 21.01.2004. 02:54 ] @
UPDATE:

Meni se evo i APN sam od sebe promenio za MMS, odnosno umesto pravog "mms" samo mi se promenilo na "INTERNET" (normalno onda MMS ne radi dok ne vratim rucno na mms set) i to bas ovako velikim slovima. Definitivno ovaj BT voli da cacka svasta po kompu i mobilnom..
[ slobodan1511 @ 07.02.2004. 10:53 ] @
Na kraju da zaokruzimo temu - otprilike u isto vreme kada sam postavio ovu temu na ES-u, poslao sam i mail SonyEricsson Customer Care Centru sa pitanjima u vezi istog problema objasnjavajuci im zakljucke do kojih smo dosli ovde na forumu kao i to da se isti problem desava i drugim ljudima. Danas sam dobio Email ciji jedan deo glasi ovako:

" Dear Mr. Radeta,
Thank you for contacting Sony Ericsson Customer Care Center.

We would like to inform you that, your e-mail has already been forwarded to the appropriate department in order to be solved in a possible future upgrade fot the Sony Ericsson T610 mobile phone.

Kind regards,

A. Kelaiditis

Sony Ericsson Customer Care Center "

Tako da nama ostaje da se nadamo da ce taj bug koji se ocigledno vec dugo vremena provlaci ( od T68) biti ispravljen u nekoj od narednih verzija software za T610 ( mozda R5 ?)
Pozdrav svima...