[ ib.kroki @ 04.05.2010. 13:55 ] @
Imam problem sa N95, taster za pojačavanje zvuka ne radi.

U toku razgovora zvuk mogu pojačati i smanjiti sa tasterima levo i desno tako da mi tu ne pravi problem.

Kada koristim radio i standardnu Noka aplikaciju za reprodukovanje muzike ne mogu da pojačam zvuk.
Trenutno je na pola i to mi nije dovoljno. Da li neko ima ideju kako bih mogao pojačati zvuk.

Za reprodukciju muzike sad koristim aplikaciju PowerMP3 koja u sebi ima mogućnost da kontrolišem zvuk sa tasterima kroz meni aplikacije i tu sam problem prevazišao, ali FM radio je i dalje problem.
Pokušavao sam da nađem neku aplikaciju koju bih koristio za reprodukovanje FM radio signala i nadao sam se da bi "ta nova aplikacija" imala u sebi mogućnost kao što sam pomenuo kod PowerMP3 aplikacije, ali sam nalazio samo za Internet radio što mi baš i nije u interesu.

Da li neko zna za neku FM radio aplikaciju a da nije internet-radio ili možda imate ideju kako da "prevarim" N95 i pojačam zvuk?

Unapred hvala za sve odgovore ...
[ miki069 @ 05.05.2010. 00:56 ] @
A zar nije jednostavnije da servisiraš taster za pojačavanje/smanjivanje zvuka?
[ popusicko @ 06.05.2010. 10:43 ] @
adapter za slusalice ima tastere za zvuk.to je najjeftinije i najlakse resenje.
[ ib.kroki @ 06.05.2010. 18:19 ] @
@popusicko

Ja imam slušalice koje sam dobio uz telefon, na njima ima samo jedno dugme i sa njim ništa ne uspevam da uradim.
Ako nije problem da mi pojasniš na koji adapter za slušalice misliš.

Pokušavao sam sa bluetooth slušalicama, ali sam samo pojačao ton u aplikaciji za reprodukciju zvuka.
[ mmmilan @ 06.05.2010. 21:46 ] @
nokia ad 54 . taj ti adapter treba.
izguglaj pa idi na slike. ima kontrolu pojacavanja i smanjivanja, javljanja i reprodukcije muzike.
[ ib.kroki @ 07.05.2010. 08:49 ] @
Hvala!!!