[ shpiki @ 05.05.2010. 21:18 ] @
Laptop Toshiba Satellite A300 i Vista Home Premium (licencirana) ali pre nekoliko dana nastao problem:
ni u jednom browseru ne mogu da popunjavam formu (ime, prezime, ....), jednostavno nece da upisuje nista!
Probao sam Safari, Mozillu, Chrome/ium, IE, Operu, ma sve pozato i nepoznato i nece!
Ima li neko ideju sta bi moglo biti i kako da resim problem?

Hvala.
[ shpiki @ 10.05.2010. 20:17 ] @
Definitivno je virus, nasao sam ga u C:\Windows\configuration\configuration.exe koji je hidden.
Kad ga obrisem - vraca se, na USB fleshu mi redovno pravi _111_.txt i sve foldere sakrije, a napravi njihove .exe kopije, pravi i autorun.inf. Izbrisao sam mu sve veze u registry-ju, ali dzaba.
Antivirus je Avast 5.0.545, update-uje se redovno. Jedino sto prepoznaje kao "problem" je autorun.inf i ziza.exe u folderu *\DOBRERIBE\.
Sta dalje preduzeti da se resim ove nakaze?

Pozdrav.
[ Aleksandar Maletic @ 10.05.2010. 21:41 ] @
Skini Dr.Web CureIt http://www.freedrweb.com/cureit/ , zatim odradi scan pomocu njega...pre toga formatiraj USB flash i izvadi ga...
[ shpiki @ 12.05.2010. 10:21 ] @
Hvala na odgovoru, u međuvremenu sam skinuo Eset Online Scanner, on je pronašao određeni broj inficiranih fajlova, kasnije sam sa CureIt-om skenirao, on je pronašao još par, sve izbrisano i sad mašina radi.

Pozdrav.