[ viktorparacin @ 12.05.2010. 21:32 ] @
NAdam se da ce ovaj odgovor (ako ga bude) biti od koristi meni i ostalima koji su "malo" dublje u Totalu.
Interesuje me gde, na kom mestu,i na koju liniju prikljuciti risivere, da bi imali uspesan calll back.
Pozz i hvala.
[ jovovuk @ 15.05.2010. 20:08 ] @
Ako ti se iz telefona moze izvaditi kablo telefonsko onda njega izvadi i stavi ga u total resiver i pozovi total i kazes im (kol bek) oni ce ti reci sacekaj ili zovni za 5 min i kad ih zovnes reci ce ti dali je prosao kol bek tojest dali moze , ako moze onda kupi razdjeljnik za telefonski prikljucak i onda kopcaj i drugi resiver i zoves opet i ponovis oko kol beka (sta da ti kazem vrlo jednostavno Jadno ogavno eto takvi su moji utisci tojest da izludis dok pokopcas covjeku i razvedes mu silu kablova po kuci, i zapamni onu staru kad neko nekoga juri od tada kada ugaridis njegov si to jest od te si musterije znaci bilo kakav prekid kabla od njega slucajni il prekid neplacanje telefona dobices bezbroj poziva (EJ PRIJATELJU NERADI MI OVO STO SI MI PRAVIO)
Ovo je tumacenje po meni e sad moguce je da ce neko i lakse napisati da te neobeshrabri u objasnjenju.
poz svima
[ zaboravljeni @ 18.05.2010. 13:08 ] @
Au, al si pametano reko,je prijatelju jel znas mozda koja centrala u srbiji podzava kol bek ili se igramo kladionice ako ubodes ubodes.
Jos nesto,a jel si objasnio korisnicima da ce ih zvati na broj bez njihovog odobrenja.
[ liki @ 20.05.2010. 18:28 ] @
ubadas na adsl ruteru u prikljucak za tel i stavis razdelnik prikljuci obicni telefon da probas akoon radi normalno tek onda nazoves za call back
[ jovovuk @ 20.05.2010. 19:13 ] @
To je kladionica pa ako prodje prodje, a oni zovu o njohovom trosku pa nek zovu.
[ viktorparacin @ 20.05.2010. 20:24 ] @
Citat:
liki: ubadas na adsl ruteru u prikljucak za tel i stavis razdelnik prikljuci obicni telefon da probas akoon radi normalno tek onda nazoves za call back



nisi obratio paznju linija je digitalna. Znaci ISDN, tako da je nemoguce odraditi to sto kazes.



hvala svima resio sam problem pre 4 dana, problem je bio u lose podesenom isdn net-modu
pozz
[ filipov_roditelj @ 01.06.2010. 17:32 ] @
Prijatelju "viktorparacin" pomozi !

Kazes problem je bio u lose podesenom isdn net-modu?

Jel mozes da pojasnis posto mene iskljucuju vec drugi put
zato sto call back-a cas ima cas nema.
Potrosio sam sate i sate na razgovore sa ovima iz totala.

Hvala
[ viktorparacin @ 02.06.2010. 11:19 ] @
udji racunarom u net mod i podesi da ti noseci broj bude na analogni port1, a drugi broj na port 2. i da se ne kombinuju i ne meseju brojevi. sto ce reci: da kad te neko zove na primarni broj a ti vec razgovars sa njim da ti poziv ne stize na drugi broj, i iskljuci "call wait". znaci napravi da bude skroz "flat" , kao klasicni analogni broj.
poz