[ maki 92 @ 13.05.2010. 21:54 ] @
ja sam dobila 1 iz engleskog zbog referata koji sam uradila medjutim taj dan nisam bila u skoli i nisam ga izlagala,i sutradan kada sam ja dosla u skolu ona mi je dala 1 niti me je pitala da li sam spremna ili bilo sta samo mi je zalepila 1......da li uopste postoji zakon po kome ona to moze da uradi ?
[ abitbp6 @ 13.05.2010. 23:35 ] @
Ne može da te oceni ako nisi odgovarala. Čak i ako učenik često izbegava nastavu i redovne termine za proveru znanja (beži sa pismenih i časova kada zna da će biti ispitivanje), ne može automatski da dobije jedinicu, već ide na razredni ispit. Cimaj roditelje, razrednu, direktora, inspekcije, pravi frku, profesorka nema pravo to da radi.
[ maksvel @ 14.05.2010. 09:07 ] @
Citat:
ja sam dobila 1 iz engleskog zbog referata koji sam uradila

Ako sam dobro shvatio, aktivnost koja se ocenjuje je domaći zadatak, koji treba napisati i odbraniti. Za drugi deo (odbranu) neophodno je da budeš prisutna, te nije ispravno da budeš ocenjena ako nisi odgovarala. Da li si razgovarala sa samom profesorkom?
Bolje je da "izboksuješ" popravku te ocene (npr. odbranom tog referata), nego da te uzme na zub. (Ako baš ne može, onda idi kod razredne pa nadalje.)
[ maki 92 @ 14.05.2010. 09:38 ] @
da radi se o referatu ,hahahha moja razredna je s njom dobra privatno zbog toga i ne mozemo nista da uradimo sem da se obratimo ministarstvu jer je ocajan profesor ,ne profesionalna je kasni na casove bar minimum 15 minuta nikada u zoivotu nije predavala gramatiku itd da ne davim.......pricala sam sa njom ali ne vredi nzm sta da radim.....