[ strucchy @ 15.05.2010. 14:14 ] @
Mozete li mi pomoci, da mi kazete koji bi trebao certifikat da polazem za JAva Oracle Developera ili nesto tako.... i gdje mogu polagati pozdrav..
[ gibaracione @ 19.07.2013. 08:55 ] @
Da li Oracle Java sertifikati mogu da zamene formalno obrazovanje iz računarstva pri apliciranju za junior poziciju, da se bar dodje na intervju? Ako je moguće da na ovo pitanje odgovori neki poslodavac. Inače sam saobraćajne struke (poštanski saobraćaj i telekomunikacije).
[ Java Beograd @ 19.07.2013. 09:23 ] @
Ti si postavio pitanje, kao da je to zakonski regulisano. A i da jeste, ne drži se Srbin zakona, k'o pijan plota ! :) Kad može predsednik da falsifikuje dve fakultetske diplome, što ti ne bi mogao da pošalješ e-mailom prijavu na otvoreno radno mesto !?

Dakle, potrudi se da sastaviš lep, dobar, dopadljiv i zanimljiv CV i pošalji. Mnogo je onih koji formalno ispunjavaju uslove konkursa, ali zapravo nemaju veze s vezom. Svaki će poslodavac rado da zaposli doborg radnika.
[ nemnesic @ 21.07.2013. 11:13 ] @
Sertifikati i skolske dimplome su dobre da bi te dovele do prvog intervjua. Posle toga ti nista ne znace. Sve posle toga je iskustvo i rad rad rad.