[ shadow88 @ 17.05.2010. 14:02 ] @
zna li neko gde se kod nas moze kupiti ovaj kabel ? po prodavnicama ga nema , vecina njih kazu da se ovaj kabel ne dobija ni u originalnom fabrickom paketu i da cu ga tesko naci po prodavnicama kod nas...

pa bih bio jako zahvalan ako neko zna gde se moze kupiti u NS ili u blizini , ili da se naruci, jer mi je rizicno da ga kupujem preko neta - polovnog, pitanje je u kakvom je stanju i da li radi i u kakvom ce stanju biti dok stigne, i da li ce da stigne ...

pozz svima...
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 17.05.2010. 15:02 ] @
Pa i nije rizicno kupovati ga online. Ne znam gde si mislio, ali na dva aukcijska sajta koja posecujem cesto (eBay i Limundo) imaju sistem pozitivnog feedbacka, pa na taj nacin stices uvid u to koliko mozes verovati opisu kojije prodavac stavio.
[ shadow88 @ 18.05.2010. 12:38 ] @
kako kupujes sa e-bay-a ? zar su vec uveli pay-pal i kod nas ?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 18.05.2010. 15:01 ] @
Nisu kod nas, ali ima drugih drzava cije drzavljanst o mozes imati, a koje imaju PP :)
[ shadow88 @ 18.05.2010. 19:48 ] @
pa dobro ali onda ti stizu na tu adresu , i onda moras imati nekog preko da ti to posalje zar ne ? mislim da nemam nikog preko ko bi se baktao sa tim, ipak cu mirno sacekati PP kod nas, jer su ga najavili ove godine :)